Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
adrienn128
2013-06-24 07:56:41
 
Sziasztok!
Egy időre eltűntem, mert vizsgára készültem, de mostmár szerencsésen túl vagyok rajta. A hőmet azért vezettem, csatolom, hogy hol tartok jelenleg :) Remélem, mindenki átvészelte a hőséget! Nagyon jól esik ez a kis enyhülés, végre már aludni is lehetett. Már a ciklus végén járok, kíváncsi vagyok, mi lesz ebből :) Itt 14-ére húzta be az ovut, egy másik program pedig 13 - ára. (És a környékén csak 11-én este meg 15-én hajnalban volt "szívecske", úgyhogy esélyes, hogy pont kikerültük...)De annak is örülök, hogy legalább észlelt ovut a rendszer. Drukkolok mindenkinek!
advisory
2013-06-24 06:17:57
 
Sziasztok:)

Nekem még mindig lővésem, sincs, h volt-e már tüszőrepedés..
a rendszer automatik egyenesített a görbémen:) a tegnapi 36,9 kicserélte ma 36,25-re.
Tehát ha később kelsz fel, magasabb lesz a hőd, és ezért kiugrások lehetnek a görbében:)
Szép napot nektek:)
capri
2013-06-23 14:28:21
 
Lányok, én is pont tegnap csináltam "próbamérést". Az eredmény: kb. 2,5 órával a rendes idő után +0,2 fokkal magasabb volt a hőm. Pedig csak aludtam közben, nem csináltam semmit.
advisory
2013-06-23 13:38:21
 
Csera:)
nekem azt mondta a doki, h a 9.-a 17.ig 2naponta együtt kell lenni.az a biztos:)

Adry, ez érdekes...kipróbálom majd én is:)
olyanról hallottam már, h a délutáni hőből kell levonni nem tudom mennyit pontosan..és megkapod a reggeli hődet:)
Adry03
2013-06-23 12:49:35
 
Sziasztok !

A méréssel kapcsolatban ma tettem 1 próbát, mert most volt rá időm. Reggel felébredtem és a szokásos időben + is mértem a hőmet. Majd visszaaludtam kb. még 3 órára. Amikor felébredtem ismét megmértem és láss csodát ugyan azt mutatta. Szóval ennyit erről. Bár lehet, hogy máskor + másnál mást mutatna. Ezt nem lehet törvényszerűsíteni szerintem. Bármennyire is szeretnénk benne logikát találni nem nagyon van.
csera84
2013-06-23 11:33:05
 
sziasztok
tegnap este pozit teszteltem, most 3 nappal később van az ovum mint mult hónapban.

advisory
2013-06-23 10:53:23
 
plumeria, sajnos nincs tesztem...:( vasárnap nem tudok venni sehol, tegnap pedig kiment a fejemből..
sokunknak megugrott most( lehet a telihold van ránk ilyen hatással:)) nem írok sokat, de olvaslak titeket, minden reggel:)

kivárom a holnapot, akkor ismét korán kelek, lássuk mit mutat.
nem is tudom,már hol, de olvastam, hogy vkinek végig vizes volt a nyák, és teherbeesett. Na jó, de nekem szokott lenni, furi, h most nincs, v még nincs. Olyan is van, h csak 1-2 napig van. Meglátjuk:)
plumeria14
2013-06-23 10:37:27
 
advisory
A doki csak a domináns tüsző nagyságát látja és ebből következtet annak megrepedésére, mert ha jól tudom, akkor el kell érnie a 20-22 mm-t…de nem biztos hogy a repedés azonnal megtörténik, ahogy Robrta is írta, tett egy próbát a szervezeted vagy valóban megrepedt illetve a 4 óra eltérés is elég sok. A vizes nyák jó! Ha tudsz, akkor ma csinálj egy tesztet és a holnapi hőd sok mindent el fog árulni. A termékeny nyák érdekes téma, mert én az elmúlt 4 napban napközben nem éreztem semmit (száraz voltam), de este, amikor elmentem zuhanyozni, akkor mindegyik nap tojcsis-vizes nyákot tapasztaltam. Fogalmam sincs, hogy ennek napközben miért nem volt semmilyen jele. Érdekes ez a hónap, mert nekem is hirtelen megugrott most a hőm (az utóbbi hónapokban inkább fokozatosan emelkedett) és az ovu előtt is volt egy érdekes, eddig nem tapasztalt nagy kiugrásom..lehet, hogy a kánikula okozta.
advisory
2013-06-23 10:25:13
 
És annak van jelentősége, h nincs nyúlós nyák?
csak vizes...
bocsi, csak kíváncsi vagyok...:)
Robrta
2013-06-23 10:20:34
 
Szívesen :-)
Ez a legtisztább.. Doki, UH és minden kiderül ;-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!