Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
jarókriszta
2013-06-25 11:30:39
 
plumeria 14 ,nem a dokim csinálja ,ha nem átkisér egy másik dokihoz és ahol csak ultrahangot készitenek.Itt igy müködik.
Csilla27
2013-06-25 10:59:22
 
plumeria14

Köszi még egyszer.Hát remélem hogy tényleg így lesz.Féltem hogy nincs tüszőrepedésem és hiába próbálkozunk...ezek szerint nagy esély van rá h ebben a hónapban van.Most teszteltem az ovum először.Akkor ma még belehúzunk és reggel várom az emelkedést :)
kardvirag
2013-06-25 10:48:33
 
Sziasztok lányok!

Csak kora reggel léptem fel, s most nem győzöm olvasni, annyit írtatok :) Egyik ismerősöm említette, hogy érdekes módon az ő ovulációja a menstruáció előtt 2-3 nappal van, így maradt terhes az egyik gyerekével, még a dokija is csodélkozott ezen...úgy látszik van ilyen eset is.

plumeria 14

Szép a görbéd, csak így tovább, drukkolok neked!!! :)

Én reménykedem, hogy ezen a nyáron megfogan a kisbabám... gondolkozom, hogy vegyek ovulációs tesztet. Most görbét nem csatolok, mert épp mensizek.
Jövő héten megyek dokihoz rutinvizsgálatra és valószínű, hogy méhnyakrákszűrést is csináltatok. Gondolom el fog látni 1-2 jótanáccsal.

Szép napot nektek, és örülök, hogy van ez a lehetőség, és beszélgethetünk.
plumeria14
2013-06-25 10:37:58
 
Csilla27,
valószínű akkor, hogy a tegnapi volt a pozitív, de mindenképpen akkor volt az LH csúcsod, ami kiváltja a tüszőrepedést...szerintem holnap már meg fog emelkedni a hő, ami mindezt alá fogja támasztani...
Csilla27
2013-06-25 10:35:42
 
Plumeria
Köszönöm a választ.
Erős volt mind3nap,de tegnap volt az első nap,hogy a tesztcsík erősebb volt mint a kontroll.Akkor lehetséges h csak tegnap volt pozi?
:)
plumeria14
2013-06-25 10:28:53
 
jarókriszta
Az nagyon jó, hogy éppen holnap mész dokihoz, mert ő meg tudja majd erősíteni a tüszőrepedést…Nálatok nem a nőgyógyász csinálja a hüvelyi ultrahangot? Mert azt írod, hogy hátha elküld UH-ra…szerintem kérd tőle!

Csilla27
Érdekes, hogy azt írod, hogy tegnap volt 3ik napja hogy pozitív volt az ovu teszted, mert azóta lefelé ment a hőd. Biztosan egyforma volt a két csík? Én úgy tudom, hogy az ovu teszt max 2 napig lehet pozitív. Ha még nem dobtad ki őket, akkor egymás mellé téve egyértelműen meg tudod állapítani, hogy melyik 2 nap volt valóban pozitív, amikor a tesztcsík ugyanolyan erős vagy erősebb volt, mint a kontroll csík.
Csilla27
2013-06-25 10:22:14
 
Ma így álla görbém még mindig nem akar felfelé menni....pedig tegnap volt 3ik napja hogy pozitív volt az ovu tesztem.A szokott időben 36.2 később viszont mikor még egyszer megmértem akkor 36.8 volt.Remélem holnap reggel már feljebb megy.
jarókriszta
2013-06-25 10:20:54
 
plumeria14 arra én is kiváncsi leszek .Holnap reggel megyek vissza a dokihoz, hátha elküld uh-ra és kiderül hogy kiment vagy nem.
plumeria14
2013-06-25 10:13:00
 
LAdrienn
A rendszer mikorra jelezte előre az ovudat? Azért kérdezem, mert fura, hogy a 13. és 14. napokon is csak számított értékek vannak, holott a termékeny időszakban mért értékek a legfontosabbak, mert az alapján lehet pontosan meghatározni az ovu napját. Ezeken a napokon nem mértél vagy a rendszer felülírta az általad bevitt adatokat?

jarókriszta
Na, akkor este 18-as karika! Kíváncsi vagyok, hogy holnapra felugrik-e a hőd vagy vár még 1 napot.
jarókriszta
2013-06-25 09:48:10
 
Robrta igy lesz :)Csinálok tesztet holnap is,tegnap csak nagyon halványan jött ki a 2 vonal.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!