Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
adrienn128
2013-06-26 08:43:41
 
Köszi szépen lányok :)

Legalább a hasam nem fáj, ilyenkor már szokott (mindig legalább 2-3 nappal "előtte" elkezdi.)Ez ugyan nem "jel", de legalább jól érzem magam!

plumiera14, szépen alakulsz :)

Szép napot mindenkinek!
napsugar24
2013-06-26 08:26:52
 
Sziasztok!
Újra itt vagyok-egy rövid időre eltüntem-de mindig olvastalak benneteket. Nekem még most sem sikerült-(11.hónap)-de hátha majd most.
Vivien1024-tőled szeretném kérdezni a 30-as progi értéket milyen mértékegységben adtad meg. Én 3 Clostys hónapon vagyok túl-s nekem nem sokat, sőt semmit nem segített-csak a mellékhatások jelentkeztek. Én elkezdtem szedni magamtól a barátcserjét, s nekem az feljebb vitte az értékemet. Még ezt a krémet nem próbáltam. Kinek mennyi a progeszteron értéket, s mit tud mikortól jó-vagy mikortól mondják azt, hogy azzal az értékkel meg tud tapadni a baba-tudom mindenki más-és a referencia értékek is egyénhez vannak igazítva.
Köszönöm
Moha13
2013-06-26 08:15:35
 
Ja és megy mindenkinek a drukk, aki mostanában nem várja! :)
plumeria14
2013-06-26 08:14:56
 
kardvirag
Hát, a legtöbb nőnek még szabályos ciklus esetében is máskor ovulációja…Nekem pont a ciklus elején járt le a 30 napos előfizetésem és annyira zavart maga a látványa is annak, hogy tök máshova jelezte előre az ovut (népességi átlag), hogy inkább meghosszabbítottam…Ha már megtörtént az ovu, akkor a rendszer sötétebbel jelzi a színeket, így a korábbi hónapok alapján nagyjából te is meg tudod határozni…de segítségedre lehet az ovuteszt és a méhnyák figyelése is…

Robrta
Hűűűű, de szép!

adrienn128
Azért még megy a drukk neked!

Én változatlanul:
Moha13
2013-06-26 08:14:28
 
Jó reggelt!

Elvileg pár hónap után mindenkinél a ciklusai alapján kellene, hogy berakja az ovu előrejelzését. Ahogyan a TCOYF és a Fertility is teszi...másként mi értelme van a görbék vezetésének?
Jó ez a szöveg, amit mindig kiír, hogy az ovud időpontja eltér a népességi átlagtól, de legyél előfizető és akkor majd megmondják a tutit...kész lenyúlás. :X
Egyébként sem fogja 100%-osra mondani az ovu időpontját, hiszen ő is csak azt látja, amit én...ennyi erővel az előző ciklusok alapján én is meg tudom mondani, mikor lesz legnagyobb valószínűséggel, de még így sem tuti, hiszen bármikor bármi történhet, ezeket pedig egy program sosem fogja előre látni.
De ez csak az én véleményem...:)
adrienn128
2013-06-26 07:43:00
 
Sziasztok!

Robrta, tényleg szépen állsz! Én elindultam lefelé, úgy néz ki, ez nem az én hónapom lesz...

Nektek megy a drukk :)
VeresSzilvia
2013-06-26 07:29:33
 
Robrta, nagyon szépen állsz! :-)
VeresSzilvia
2013-06-26 07:14:35
 
Én sem vagyok előfizető, ez még csak a második hónapom itt.... :-( Előző hónapban, 29.-én, 30.-án volt pozitív, meg elsején is. vagyis pont ciklus közepe......
Robrta
2013-06-26 07:04:57
 
Jó reggelt :-)
Ki hogy áll ma?
kardvirag
2013-06-25 22:31:16
 
Ti mind előfizetők vagytok? Én nem vagyok az...
Vajon így mennyire biztos az ovuláció napja...lehet, hogy nem is akkor van, amikorra teszi.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!