Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2013-06-24 14:40:56
 
kardvirag, sajnálom. :-(
kardvirag
2013-06-24 14:36:06
 
capri
Sajnos nem,mert ma megjott.

csillka
Akkor nem mertem, szamitott ertek van ott.
csillka
2013-06-24 14:32:45
 
plumeria14

nem, nem volt ilyen csináltatva. Nekem eddig soha semmilyen problémám nem volt ami okot adhatott volna rá.
Most, hogy eltelt az év kezdtem el gondolkodni, hogy talán nem ártana kideríteni az okát. Mindig ugy voltam vele, hogy ha nem muszáj nem megyek orvoshoz, mondanak vmit, és azon ugy kikészülök, hogy azért nem fog sikerülni. De az 1 év engem is gondolkodóba ejtett. Most azzal vigasztalom magam, hogy a 2 hónapi hővezetés alpján 18-19 napra tette az ovut. Én pedig mindig 14-15-re gondoltam, és talán csak az időzítéssel volt a gond :D

Vivien1024

köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat.
Nálam mensi elötti nap barnázás, 3-4 vérzés(inkább közepes)és utánna 1 nap pecsételő vérzés.
Néztem, hogy sokan 2-3 nap menstruálnak. Gondoltam bezzeg én :D A nőgyógyászom azt mondta ez normális, és az is, hogy nem minden ciklus 28 napos( 28-32-re esik)
Ugy-e jól tudom, hogy a progeszteronnak köszönhetően vastagszik meg a méhnyák?
Mi még őszig várunk a dokival. Hátha ősszel már nem ilyen ügyben kell felkeresni:D

kardvirag

ahol számított érték van, ott nem mérted, vagy módosította a beírt értéket? Tényleg szép görbe!

capri
2013-06-24 14:32:26
 
kardvirag, nekem is tetszik. :-) Lassan a tesztnek is itt az ideje, nem? ;-)
kardvirag
2013-06-24 14:03:45
 
Sziasztok! Igy nez ki a gorbem, mit szoltok hozza? En szepnek latom, na de a baba meg varat magara... Udv nektek es kitartast mindenkinek!
mumleszek
2013-06-24 11:56:15
 
járókriszta

Nem mert eddig minden vizsgálat negatív lett. Szóval nincs orvosi értelemben vett bajunk.
jarókriszta
2013-06-24 11:49:00
 
mumleszek.és konkrét választ adtak nektek hogy miért nem sikerül teherbe esned?
mumleszek
2013-06-24 11:38:54
 
járókriszta

szia bocs hogy csak most írok, nem láttam a kérdésedet.

Mi 4 éve határoztunk úgy, hogy szeretnénk babát, 2,5 éve látogatjuk rendszeresebben a kórházat, de tulajdonképpen a sok vizsgálat és a protokoll elvitt egy csomó időt (no meg persze volt némi szünet is nyaranta, amikor nem akartunk ezen görcsölni), szóval mi ezévben éltünk meg 5 inszemet tavaly csak 2 volt. Most megint szünetet tartunk úgy döntöttünk kipróbáljuk a paleolit táplálkozást és én elkezdtem AVIVA tornázni, legközelebb, de remélem nem lesz rá szükségünk októberben megyünk vissza inszemre megint a kórházba, de én nem akarok gyógyszeres kezelést. Nincs semmi kimutatható bajunk és a hormon injekció amit kaptam nem segített semmit, én legalábbis úgy éreztem... Gyógyszeres inszemem 2 volt az első meg az utolsó. Szóval én bizakodom az életmódváltásban és a tornában. Nem hőmérőzöm nekem az nagyon stresszes volt, d a sok inszemet megelőző UH és vérvétel alatt magam is tudtam mikor van peteérésem, már kiismertem a testem, meg van egy maybe baby eszközöm, bár most azt sem használom. http://www.babatervezo.hu


Sok sikert mindenkinek!

:)
Robrta
2013-06-24 11:34:04
 
Sziasztok :-)
adrienn128
2013-06-24 11:07:06
 
plumiera 14
köszi a bíztatást :) A hét vége felé majd kiderül, mi lesz. Ez a 13. próbálkozós hónapunk, és az 1. hőgörbém. (Bár ebből voltak olyan hónapok, szerintem minimum 4, amikor sajnos épp akkor nem voltam otthon a suli miatt, amikor kellett volna.) Már valahogy olyan türelemmel viselem, amit eleinte el sem tudtam volna képzelni... Gondoltam, mielőtt nekiállok azzal nyaggatni a dokit, hogy ha minden rendben (nőgyógyászatilag is, rutinvizsgálatok szintjén, általános vérkép is, stb.), akkor nézzünk már utána alaposabban, nics - e esetleg mégis valami gond, csinálok egy hőgörbés ciklust is, hogy legyen mit megmutatni, hiszen ebből sok minden kiderülhet. Persze jobb lenne egy 2 csíkos tesztet mutatni neki :)

Jó itt veletek, már abból is nagyon sokat tanulok, hogy olvasom a hozzászólásokat. És persze jól esik a sok drukk is,meg hogy van kivel megbeszélni a dolgokat.



 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!