Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Adry03
2013-06-26 20:02:40
 
Sziasztok !

Húú, már vannak itt szép görbék: plumeria, Andi megy a drukk !

járókriszta

Még a végén iker terhesség lesz ebből a hónapból. :))

Andi

Még az átjárhatósági csak-csak, de az eü. kaparás szerintem túl drasztikus. Azért 6 év után már nem hiszem, hogy időszerű. Bár én nem vagyok orvos. Első körben inkább vér + hormon vizsgálat kellene. Majd esetleg inzulin rezisztencia, ha felmerül. Részemről is azért megkérdeznék még legalább 1 másik dokit.

Moha, mirmite

Üdv újra köztünk ! Jó, hogy ismét csatlakoztatok.

Ritus

Sajnos, a türelmetlenség itt nem segít. Sőt, épp ellenkezőleg. Próbálj inkább kicsit lazítani. Élvezd a nyarat és kapcsolódj ki amikor csak lehet. Tudom most azt gondolod, hogy könnyű ezt mondani, de hidd el úgy könnyebb lesz és talán eredményesebb is.

Részemről így állok.

Andi1989
2013-06-26 18:57:04
 
Mirmite,köszönöm.:)
szerintetek milyen vizsgálatokkal érdemes kezdeni?
Andi1989
2013-06-26 18:55:12
 
Jarokriszta!
Már több mint 1 éve nem védekezünk... A kaparást én sem nagyon tudom mire vélni,de talán amiatt,hogy 1x már voltam terhes 6 éve,ami spontán ért véget,és nem volt műtéti beavatkozás... A hőmet február óta vezetem,elvileg van peteérésem. Viszont a ciklusom hossza az utóbbi hónapokban eléggé változatos,van,hogy 28 napos,van,hogy 34... Ebben a ciklusomban pont félidőben volt egy 2 napos vérezgetésem,ami a dokim szerint ovus vérzés volt.Tegnap óta megint van valami,a hőm még mindig fent.De tartok tőle,hogy nemsokára jön a nemvárt is...
Mirmite
2013-06-26 18:49:25
 
Ritus1979

Itt a fórumon sokan E-vitamint és folsavat szednek
majd biztos megírják milyen mennyiségben:)
Mi most vettünk mindkettőből és a férjem is szedni
fogja mindegyiket:)
Mirmite
2013-06-26 18:47:25
 
Jarokriszta

Megy a drukk!
Mirmite
2013-06-26 18:46:18
 
Andi1989

Szerintem se menj bele ilyen drasztikus dolgokba
elsőre!Másik orvos talán jobb lenne!
Mindenesetre szép a görbéd és megy a drukk!
Mirmite
2013-06-26 18:44:20
 
Robrta

Csak család látogatás volt de jó volt nagyon:)
Kétszeres keresztszülők is lettünk az ikertesóm
5 hónapos babájának:)Strandoltunk is:)Szóval minden
okés volt.Csak egyszer tudtunk jó időben akciózni de
lehet elég volt:)Lassan kiderül:)
Ritus1979
2013-06-26 17:46:52
 
Sziasztok Lányok!
Jól jönne egy kis tanács, segítség. Tavaly november óta vagyok az oldalon, mindjárt első hónapban sikerült is teherbe esnem, sajnos elhalt a magzat nem tudni miért. Doki szerint természetes kiválasztódás. Március óta újból próbálkozunk, de sajnos megint nem jött össze. Pedig voltam azóta dokinál ebben a ciklusomban is, megnézte volt peteérésem. Még tanácsot is adott mikor legyünk együtt, mégsem sikerült. Elvileg mindkettőnknél rendben van minden. Már nagyon türelmetlen vagyok.
Mit tegyek, hogy végre sikerüljön? Szedjek valamilyen vitamint én is és a párom is? Most Ladeevit-et szedtem,igaz nem minden nap. Ti hogy szeditek a terhesvitaminokat? Hallottam olyat is, hogy inkább E-vitamint + folsavat kellene szedni. A párom is szedjen valami vitamint? Ti ezt hogy csináljátok?
Előre is köszönöm
jarókriszta
2013-06-26 17:31:18
 
plumeria14.Erre én is kiváncsi leszek .Márciusban volt uh-ra a ciklus 12napján 9mm tüsző volt látható.Ma szintén a 12napon vagyok.1már tegnap kiment meg van egy 22mm domináns tüszőm.Holnap megint megnézik hogy meg repet-e.
Csilla27
2013-06-26 17:26:20
 
Hát mára már 1 kicsit megemelkedett ahogy vártam de nem sokat...Remélem ez is jó jel az ovura :) de még mindig csak krémes...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!