Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
advisory
2013-06-27 14:57:04
 
ancsika
sok sikert nektek.
Amíg távol van az orvos, próbáld ki a gyógynövényeket, hátha segít.

Járókriszti
Nagyon bízom benne h a kettőből, min. az 1ik megtermékenyül:) de az sem baj ha ikrek? nemde?:)

Andi nagyon sajnálom:(
erősnek kell lenni...sajnos, mindig...
jarókriszta
2013-06-27 14:55:59
 
Andika sajnálom :( nagyon szép görbéd volt ebben a hónapban.
Andi1989
2013-06-27 14:49:17
 
Vége a barnázásnak...:( megjött rendesen..:(
jarókriszta
2013-06-27 14:47:23
 
ancsika10 Clostyt szegyél garantálom hogy lesz peteérésed.Nekem 4 szem tableta megtete a hátását 2 tüszőm lett.
ancsika10
2013-06-27 14:20:27
 
Azt mondta a doki először, hogy előfordul egy egy ilyen hónap amikor nincs és lehet hogy a következő hónapban erősebb nagyobb lesz,de most a másodiknál már neki is kezd gyanússá válni a dolog.Ő is említette hogy megpróbálhatjuk majd gyógyszerrel csak ő is szabadságra megy és szeretné nyomon követni a dolgokat úgyhogy ebből csak augusztusba vagy szeptemberbe lesz valami de akkor úgy is folytatjuk az inszeminációkat.a vizsgálatok 17.13.11.8.napon voltak.
capri
2013-06-27 13:04:23
 
Mirmite, nagggyon jól néz ki. ;-)
plumeria14
2013-06-27 13:01:55
 
ancsika10
Nagyon sajnálom…mely napokon voltál UH-n? A hőd alapján a ciklus 20. napja esélyes lett volna… Mit mondott erre a doki? Mitől lehet? Én úgy tudom, hogy a Closty serkenti a peteérést, sőt előfordulhat, hogy nemcsak egy, hanem több tüsző is érik egy hónapban, mint járókrisztánál is….
Mirmite
2013-06-27 13:01:24
 
ancsika10

Hát ez tényleg nem jó hír de nem szabad feladni!
A gyógyfüvek tényleg segíthetnek.
Na meg az aviva torna is jó lehet.
Én még nem mozdultam:)
advisory
2013-06-27 12:57:30
 
Ancsika
Nem írt neked a doki clostyt?
az meghozza a pét elvileg...de vannak teák is, én 3 hónapos kúrát csináltam cickafark,barátcserje,palástfű...
nekem nem hozott babát, de a ciklusra annyi hatással volt, h nem fájt annyira ha megjött:)
Már jó ideje abba hagytam.
De az nem jó, h két egymást követő ciklusban sincs peteérés...
mit mondd az orvos?
ancsika10
2013-06-27 12:19:05
 
Sziasztok Lányok!

Ismét bejelentkezem hozzátok,igaz nem jó hírekkel:(A múlt hónapban nem volt peteérésem az uh szerint és valóban a rendszer sem észlelt,ezért még sosem vártam ennyire a nemvártat hogy új reménnyel induljak neki a júniusnak.De sajnos kedden voltam uh-on a 10.napon és nem volt megint tüsző:(:(Kezdem elveszteni az összes reményemet 21 hónapnyi próbálkozás után és nem tudom hogy mi tévő legyek:(
Csatolom nektek azért a múlt havi görbém hogy ilyet ne csináljatok:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!