Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
krisztina84
2013-06-28 11:37:36
 
Sziasztok lányok,


Nagyon rég nem írtam ide,de folyamatosan követlek benneteket és drukkolok mindenkinek.

Voltam ultrahangon,19.-dik hetes vagyok és fiú lesz!!!!!! :-)

Nagyon aktív,már a 16-dik héten éreztem őt.

Kívánok mielőbbi babásodást mindenkinek és a legjobbakat!!!

Krisztina.
jarókriszta
2013-06-28 11:36:51
 
ez meg kimaradt.
jarókriszta
2013-06-28 11:35:17
 
Vivien minek nem használsz ovutesztet.?Nekem is eddig mindig leeset a hőm ovu után de most viszont még nem .Jó pihenést Vivike .
Bernie77
2013-06-28 11:24:20
 
Csillka

Mi tavaly Novemberben kezdtünk hozza de vezetni a görbémet csak februárban kezdtem el és már Márciusban terhes is lettem . Elötte is probálkoztunk de sajnos nem akkart meg maradni 2-szer is elvetéltem de most itt van és nagyon vigyázzunk rá. Csatolom a görbémet amikor terhes lettem. Kitartás neked is.
Vivien1024
2013-06-28 11:10:40
 
Szerintetek egyébként az normális, hogy ovu után mindig leesik a hőm? Másnál is ez van?
Vivien1024
2013-06-28 11:09:40
 
Sziasztok csajok!
Ma betette az ovut a rendszer a 11. napra. Érdekes, mert ugye írtam már, hogy a 8. napon teljesen nyitott és puha volt a méhszájam. Az ezt követő napokon mintha zártabbá vált volna és most tegnap óta megint az van, mint a 8.napon volt. Nyitott, puha és teljesen lent van. Lehet, hogy nekem is dupla érés volt a closty-tól... :)Viszont pont ez az időszak a termékeny időszak! :)
Jövő hét pénteken megyünk a párommal a Mátrába és majd csak hétfőn jövünk haza. Esküvőre megyünk, de egybe kötjük a pihenéssel is. Már alig várom. Se munka, se stressz, csak MI!!! Nem is lesz ott méricskélés... majd alakul, aminek alakulnia kell. Pihenni és lazítani fogok... Hátha addigra már hárman lazítunk... :)))
huanita0224
2013-06-28 09:51:24
 
Sziasztok

Sajnos nekem ma lejjebb esett a hőm! :-(
A többieknek megy a drukk!
További szép Napot
plumeria14
2013-06-28 09:49:03
 
csillka,
tudod a szép görbe nem jelent semmit!
csillka
2013-06-28 09:40:35
 
plumeria

Hát én örülnék a legjobban, de azért reálisan nézzük egy ilyen görbével mekkora esély van rá?! :(
Mára nem vártam, csak a program tolja tovább. Nem tudom, talán ha a hétvégén nem jönne meg, és a hőm is úgy alakul akkor hétfőn. De nem akarok ennyire előre szaladni.

Bernie77

Hátha nem lesz szégyenlős és megmutatja magát.
Mennyi idő után sikerült nektek? És milyen a babás görbéd?
A legjobbakat kívánom!
Bernie77
2013-06-28 08:57:11
 
Sziasztok már régen írtam ide de mindig olvasom amit írtok drukkolok mindenkinek hogy sikerüljön. Én ma megyek az ultrahangra most már 20-dik hétnél tartok és ma megtudhatom hogy fiú lesz vagy lány. Remélem meg mutatja magát mert ez az utolsó ultrahang amit csinálnak ezután már csak maszek úton van rá lehetőség. Kicsit izgulok. Nektek pedig kitartás biztos vagyok benne hogy mindenkinek sikerülni fog .
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!