Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-06-28 08:46:36
 
adrienn128
Jól hangzik, megy a drukk!

csillka
Ebből bármi lehet…egyébként holnapra nem várod? Mikor tesztelsz?

LondonViki94
Valóban nem volt még ovud a grafikon szerint. Tesztet nem használsz? Hormonvizsgálaton nem voltál még? Lehet, hogy a progeszteron szinted nincs rendben, mert ovu után meg kellene emelkednie a hődnek és fent is kellene maradnia min 12 napig.

Én visszatértem a pályámra:
adrienn128
2013-06-28 08:07:25
 
A görbe lemaradt...
adrienn128
2013-06-28 08:06:52
 
Sziasztok lányok!

Ma a hőm megint 1 tizeddel lejjebb, mint tegnap.Ez már tényleg elég érdekes, de az a fura, hogy abszolút nem idegesít... Minden PMS tünetem elmúlt, de ez nem is annyira újdonság, mert már tegnap is alig volt belőle. (A mellem kb. a 14 cn - tól mindig úgy szokott fájni, mielőtt megjön, hogy alig bírok akár gyorsan menni is, és csak akkor múlik el, ha legalább már 1 napja megvan. Most is elkezdte, de már nem fáj egy kicsit sem. Máskor ilyenkor tiszta ideg szoktam lenni amúgy általában, most meg teljesen nyugodt vagyok. És álmos. És semmi hasfájás.) Lehet, hogy a szervezetem másképp reagál ha van hcg is?) Már nem tudom, mit gondoljak... Persze költői kérdés, ha minden így marad, akkor egy teszt eldöntheti :)
csillka
2013-06-28 07:49:30
 
Jó reggelt!

Nekem ma ismét fentebb ment a hőm, de majd holnap a program szépen lehozza, ahogy szokta :)
Néhány napja érzem a hasam, és krémszerű folyásom is van. Az este óta egyik mellem nagyon érzékeny lett.
Vagy a méhpempő zavart meg, vagy Isten őrizzen ciszta sikeredett :(
Szép napot mindenkinek!
LondonViki94
2013-06-27 22:34:51
 
sziasztok!Jó estét mindenkinek.

Ebben a hónapban megy mutatja a "pontos" ovumat a görbe csak a lehetségest.Szerintetek mi lesz ebből?
Adry03
2013-06-27 21:18:23
 
Sziasztok !

Andi1989

Sajnálom. Tudod: új hónap, új esély.

Advisory, plumeria, járokriszta, Mirmite

Megy a drukk !

Részemről elég egyformán állok.

advisory
2013-06-27 21:17:02
 
pluméria
ezt az időpontot, 2 hónapja kértem...:S sajna hamarabb nem tudják fogadni az embert.
igen nekem is jól esett volna, ha megnéz, és max azt mondja, h igen, minden oké...de most már mind1.
Nem is értek mindent amit mondd, nagyon gyorsan beszél, és németül:)na nem baj, elvileg jókor voltunk együtt,úgyh mi megtettünk, mindent amit ilyenkor lehet.

járókriszti
Értem:) akkor ezek szerint, jó dolog ez a closty és te is jól reagáltál rá:)
reménykedjünk, és várjunk...sajna mást nem tudunk tenni.
Mg persze vigyázzunk magunkra.
plumeria14
2013-06-27 20:11:42
 
advisory
Ez érdekes…azt mondjuk megnézhette volna (ha már ott voltál) hogy elég vastag-e pl. a méhnyálkahártya a beágyazódáshoz vagy mittudomén…Én is úgy tudom egyébként, hogy látnia kellene valamit, a folyadékot, a visszamaradt sárgatestet, akármit. A párod miért csak a jövő hónapban megy tesztre? Ha tudod, akkor legközelebb úgy időzítsd az orvos meglátogatását, hogy lásson is valamit…pl ovu vagy nemvárt előtt…
Mirmite
2013-06-27 18:30:40
 
Jarokriszta

Már ő se bánja:)
Csak 36 éve nem volt modern pelenka és 2 naponta
(a szomszéd akkor megszámolta)77 db ruhapelenkát
mosott és vasalt:):):):)
jarókriszta
2013-06-27 17:54:38
 
Mirmite :) hát biztos nem volt könyű anyukádnak,de én nem bánom hogy 1 vagy 2tő lesz csak már lenne mert már nagyon várjuk.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!