Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-07-09 17:54:03
 
kbettina

Szerintem is az ultrahangos követés a legmegbízhatóbb, de addig is szerintem nagyon jó az ovutesztelés. A vaterán olcsón hozzá lehet jutni a boltiakhoz képest, én először rossmannban vettem facelle ovutesztet, amiben 5 db volt és 2500-ba került :O:O:O , aztán találtam a vaterán 50Ft/db áron, amiből rendeltem is rögtön 20- db-ot és még így is feleannyiba került, mint az az 5 a boltban. Teljesen jól működtek, amikor a görbémben ovut észlelt a rendszer, azelőtt volt pozi a teszt is.
Annyit tudni kell ezekről a tesztekről, hogy amíg a terhesteszt már akkor is pozinak számít, ha van halvány második csík, addig az ovuteszt csak akkor számít pozinak, ha legalább egyforma intenzitású a két csík, vagy ha a tesztcsík erősebb mint a control (a controlcsík az, amelyik mindig megjelenik, az jelzi, hogy működik a teszt).
Bocs az "oktatásért", csak írtad, hogy nem nagyon vagy otthon ovutesztben, ezért gondoltam, hogy leírom...:)
advisory
2013-07-09 16:20:53
 
Sziasztok:)

Picit eltűntem,bár néha megtehetném, h a föld színéről is...de nem..

Moha
Regisztrálj ebayre v amazonra, ott lehet kapni olcsóbban is férfi termékenységi tesztet, dícsérik ezt a fertility scoret, de sztem tök bonyolult, nem mellesleg 1,5 órát kell várni. Én is fogok rendelni, de van sokkal egyszerűbb is, most névről nem tudom,de utána nézek.
Mentünk volna orvoshoz, de másodjára nem jó az időpont ( mi is munkahelyet váltunk:D)
és pont aznapra kell ott lennünk.
Ha nem cseszem el az elsőt,akkor a másodikat akár el is tudom küldeni neked,postán:)

plumeria14
2013-07-09 15:36:02
 
adrienn128, Vivien1024
Bízom benne, hogy ez meghozza a várva-várt változást…az előző munkahelyemen nagyon nem éreztem jól magam…stresszes voltam a főnököm miatt…de most mr örülök hogy így alakult, még akkor is, ha ebben a hónapban nem jött össze…elfogadtam ezt a helyzetet és remélem a legjobbakat :)
Vivien1024
2013-07-09 15:27:47
 
Plumeria,
fogadd el mindenképp... ez tuti nem véletlen! :)

Adrienn,
igen lehet, reméljük ez a hónap más lesz... bár a hőm nem annyira jól áll, de ameddig nem jön meg, addig mindig van remény! :)
adrienn128
2013-07-09 15:21:50
 
Plumiera14: akkor mégsincs gond :)Ennek örülök! Egyébként az új munka is jó dolog! Most majd lehet, jön Murphy a törvényeivel, és a baba :)

Vivien1024, neked már lehet drukkolni, úgy látom :)
plumeria14
2013-07-09 15:04:52
 
Egy nő mindent megtesz annak érdekében, kezdetben hogy ne legyen babája (fogamzásgátlás), majd hogy babája legyen… ugye érdekes? Sokszor az is érdekes, amit az élet produkál...Hónapok óta várom, hogy két csíkos legyen a tesztem, erre az élet úgy hozta, hogy új állásom lett...most légy okos ;)
Vivien1024
2013-07-09 14:59:27
 
Sziasztok!

Így állok ma. Isteni volt a Mátra, csak most nagyon nehéz visszarázódni a szürke hétköznapokba. De nagyon jó volt ez a kis feltöltődés és nem agyalás...

Most pedig jön a már ismerős időszak... a türelmes várakozás...
plumeria14
2013-07-09 14:57:56
 
adrienn128,
neked lett igazad...15 óra szünet után van egy kis folytatás...megnyugodtam, így már minden a régi :)
Mirmite
2013-07-09 14:51:58
 
kbettina


A hőgörbe tényleg meg tudja mutatni,de csak utólag
mikor volt ovud.A tesztelés is sokat tud segíteni.
Boltokban elég drága,neten sokkal olcsóbban tudsz rendelni.
adrienn128
2013-07-09 14:47:32
 
Kbettina, igen, a görbe mutatja, hogy volt - e ovud, csak az nem mindig egyértelmű napra pontosan, hogy mikor. Ezt ki lehet egészíteni ovuteszttel, a 2 együtt még pontosabb. A legpontoasabb pillanatnyilag az ultrahangos követés, de ahhoz meg jó orvos kell, aki látja is, ami ott van... És igen, én sem értem, hogy miért van ez így, de aki szeretné, annak nem jön, akinek meg abszolút nem kéne/nem hiányzik/nem szeretné, annak meg igen, még fogamzásgátlás mellett is.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!