Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
yoggi
2013-07-23 20:18:07
 
Nagyon szivesen, remelem van akinek segiteni fog :)
Dia1984
2013-07-23 20:08:48
 
"igaz"
Dia1984
2013-07-23 20:08:20
 
Nagyon sajnálom KatkaManó! Azért jó látni, hogy ilyen pozitív maradtál! És milyen igat: egyszer mindenkinek sikerülni fog!! :)

Joggi, köszönjük a részletes rodítást!
Missy
2013-07-23 20:04:42
 
Sziasztok!
Csillka, érdekes a felvetésed a palástfűvel kapcsolatban, bár lehet, hogy mi vagyunk a kivételek. Én tőletek hallottam először a teáról. A hétvégén beszereztem, tegnap és tegnapelőtt, és persze ma ittam egy-egy csészével. És ma nekem is leesett a hőmérsékletem.
Bár lehet, hogy semmi köze nincs hozzá, hisz Moháét, mint írja, megemelte.
csillka
2013-07-23 19:20:33
 
Én úgy gondoltam, hogy a 16 vagy 17 napon volt az ovum(ha volt) és igy szombaton nekifogtam inni a palástfüvet. Előző 2 hónapban 18 ill. 19. napon volt.
Az elmúlt 2 hétben abba hagytam a méhpempőt(lejárt az 1 hónap), nekifogtam intenzívebben sportolni, és a palástfüvet iszom. Talán ezek közül okozta valami ezt a nagyon szép görbét :(
KatkaManó
2013-07-23 19:17:37
 
De van itt még pár ígéretes görbe :)
Egyszer mindenkinek meg lesz az álma !
KatkaManó
2013-07-23 19:15:29
 
...ha nem ez lett volna belőle :(
KatkaManó
2013-07-23 19:13:27
 
Hát én ma így álltam volna...
Moha13
2013-07-23 18:46:10
 
Köszi Yoggy! :)

yoggi
2013-07-23 18:34:58
 
Moha13 es akit meg erdekel az angol cikk a Deanna tervvel,

Tomoren azt irja, hogy ez azoknak ajanlott akik mar voltak terhesek vagy most eloszor probalkoznak, de nincs semmi jele hormonalis problemanak (pl elegtelen hosszusagu, azaz 10 napnal rovidebb lutealis szakasz). A jo terv a cikk szerint az, hogy a ciklus 8. napjatol minden masnap egyutt kell lenni a parunkkal. Venni kell ovu tesztet is (10 db) es a 10. naptol minden nap delutan vagy este tesztelni kell. Aznap amikor pozitiv az ovu teszt, illetve a ra kovetkezo mindket nap egyutt kell menni a leendo apaval, majd egy nap szunet! es utana nap meg egy egyuttlet. Ha valakinek sosem pozitiv az ovu teszt, akkor minden masnap egyutt kell lenni a 35. napig (mar ha valakinek kitart addig a ciklusa :D) Majd venni kell terhessegi tesztet, es 15-16 nappal az pozi ovu teszt utan lehet tesztelni :) Hat...sok ujdonsag ebben nincs.
Es ezutan irja a Robitussin kopteto (nem antihisztaminos!) szipurot. Itt arrol ir, hogy bar sok helyen azt mondjak, hogy a sperma akar 5 napig is eletkepes a mehben, de ha nincs termekeny nyak, akkor csak kb 2 oran at eletkepes, a petesejt pedig kb 12 oran at termekenyitheto meg, igy eleg kicsi az esely a sikerre. Azt is irja, hogy azok akik Clomid (azt hiszem nalunk Clostilbegit) kezelest kapnak, azok gyakran tapasztaljak a nyak csokkeneset (a nok 25%-a), ami csokkenti a sperma eletbenmaradasanak idejet, es erre irja a Robbitusint, amit a 10. naptol kell inni ovu utanig, lehetoleg par oraval az egyuttlet elott. A szirup folyosabba teszi a szervezet altal termelt nyakot, ezzel segiti a spermakat.
Meg azt is irja, hogy tul surus sem erdemes egyutt lenni, mert az csokkenti az eselyeket. Azaz minden masodik nap es a pozi ovu teszttol szamitott 3 egymas utani nap boven elegendo.
Es vegul o is irja, hogy a stressz nincs hatassal a termekenysegre ;)

Kb ennyi a lenyeg :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!