Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Mirmite
2013-07-25 10:49:31
 
Sziasztok Lányok!

Moha,Veroni jönnek az akciózós napok:)
Mindent bele!

Capri,Dia1984 megy a drukk Nektek!

LAdrienn szerintem 2-3 nap és a rendszer sötétít ha elindul
felfelé a hőd!Mindent együtt néz és utólag cselekszik:)

Egyenesből ma meg egy kis hullám:)

Moha13
2013-07-25 10:28:40
 
veroni07

Én sem akartam többet ovutesztelni, de úgy döntöttem, kipróbálom ezt a Deanna-módszert és abban az van, hogy a pozitív ovuteszt napján és még két napon együttlevés, majd egy nap szünet és még egy, utána stop. Próba-cseresznye :D
Szóval holnapra ideér a 20 db. ovutesztem...:)

Érdekes ez az esésed, lehet, hogy tényleg ovu közeleg? A tojcsis nyák mindenesetre erre utal...hajrá akciós időszak! :D
veroni07
2013-07-25 10:23:12
 
Dia.csillka.capri
Megy a drukk:)!!!!

Ladrienn
Érdekes görbe:) dehàt nm vagyunk robotok:) talàn ez a nyerő.

Moha
Ovuval hogy àllsz?

Nàlam a tegnapi hő nm mérvadó-azért beîrtam-de 2 óràval
Később keltem és csak 5óràt aludtam.
Tegnap vizes-tojcsis nyàk meg ma is:). Ovutesztelni ebben a hoban nm fogok
Màr belefàradtam.nelem a hő+nyàk is eddig azt mutatta mint a teszt.
Ilyen koràn még nm volt ovum..de kitudja...3.honapja mérem
Lehet a méhpempő előre hozta:).
Dia1984
2013-07-25 09:12:05
 
Capri, ígéretes görbe!!! :)
LAdrienn
2013-07-25 09:06:19
 
Capri, még mindig tényleg nagyon szép a görbéd, most kéne megint egy pár tizedfokos emelkedés :-) Hajrá, hajrá!
capri
2013-07-25 08:41:34
 
Sziasztok!
LAdrienn, köszi a tegnapi drukkot! :-)
A görbém önmagában még mindig szépen néz ki, de nálam a magas hő sem jelent semmit, csak az előző ciklusban esett le mensi napjára.
Ki van most legközelebb a teszteléshez?
LAdrienn
2013-07-25 08:22:29
 
Jó reggelt lányok!

Tegnap nagyon megörültem mert végre pozitív lett az ovu tesztem, beírtam viszont nem értem miért de a rendszer nem akarja áttenni a termékeny napjaim, ez mitől lehet van ötletetek? A másik amit nem értek, hogy miből adódhat, hogy ma megint visszaesett a hőm 2tizedet? ovuláció után emelkednie kéne vagy a teszt tévedhetett?

Ma reggel így állok:
csillka
2013-07-25 07:55:36
 
Jó reggelt!

Megnyugtatnék mindenkit aki a múltkori kérdésem óta azt gondolhatja, hogy talán a palástfű nem is azt a hatást váltja ki mint kellene. Valószínűleg én rontottam el a dolgot, ugyanis aznap korábban ébredten meg, és megmértem a hőmet és annyi volt mint elöző két nap, majd próbáltam még fél órát forgolódni, szunnyadozni, és az után ismét megmértem(mert amúgy ebben az időben szoktam mérni) és ez az érték 2 tizeddel kevesebb volt, és én ezt az értéket írtam be. :) Majd utólag átjavítottam az első mérési értékre. Úgyhogy hajrá palástfű! :D
Dia1984
2013-07-25 07:47:22
 
Jó reggelt!

KatkaManó, én is köszönöm, hogy megosztottad velünk. Jó tudni, hogy mi is a folyamat...
Nálam minden változatlan, folytatódik a hullámvasút.
Moha13
2013-07-25 07:40:34
 
KatkaManó

Nagyon köszi a választ és sok sikert a lombikhoz! :)

Én ma így állok:
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!