Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2013-07-24 07:46:46
 
Jó reggelt!
KatkaManó, sajnálom...
Moha, én is néztem régebben azt a sorozatot. :-) Igaz, a pár azóta már elvált...
Plumeria, azt a mindenit... :-D
Nekem már nagyon közeledik a ciklus vége, a hüvelyváladék már tegnap óta sötétbarna.
Moha13
2013-07-24 07:44:00
 
Hát igen...én is szoktam unni...:D
plumeria14
2013-07-24 07:42:22
 
Moha13,
jól emlékszel, mert ennyire egyenes még sose volt...ez eddig a te asztalod volt :) Nekem a múlt hónapban hullámzott nagyon... a ciklus eleje (ovu előtt) most nem annyira mérvadó, mert akkor még később keltem, de a munka óta beálltam új kelési időpontra és a jelek szerint fix ébredési hőre ;) Minden reggel kíváncsian várom, hogy marad-e, csökken vagy esetleg nő, hogy legyen benne egy kis változatosság...de erre még várnom kell...egy kicsit olyan ez, mintha minden nap ugyanazt a napot élném meg (volt egy ilyen film is) ;)
Moha13
2013-07-24 07:27:33
 
plumeria14

Hát, ez aztán egyenes! :D
Ha jól emlékszem, Nálad még nem volt ilyen, ugye?
Ami érdekes, hogy nálam meg egyenes szokott lenni mindkét fázisban, de most mászkálgat, görbülget...érdekes. :)
plumeria14
2013-07-24 07:11:09
 
Ma :)
Moha13
2013-07-24 06:49:38
 
KatkaManó

Sajnálom. De kitartás! :)

Egyébként a TLC-n fut egy műsor, "John, Kate és 8 gyerek", ahol a párnak először ikerlányai, majd hatosikrei születtek, így lettek 8-an, és néha megnézem. Gondolkodtam, hogy tényleg, valaki milyen termékeny. Erre a tegnapi részben épp nézői levelekre válaszoltak és valaki azt írta, hogy ő is 6-os ikreket szeretne és hogy ők alkalmaztak-e mesterséges megtermékenyítést, mire elmondták, hogy igen, két IUI inszeminációnak köszönhetők a gyerekek. És írta valaki azt is, hogy mitől ilyen termékeny KAte, mire mondta, hogy elég vicces a kérdés, mert ebből a szempontból ők a dokik rémálma.
Szóval...8 gyerek. :) Ez olyan szép.

És gondolkodtam, hogy itt próbálkozunk, meg elkeseredünk meg minden, de a 21. században élünk és olyan megnyugtató, hogy ha esetleg a természetes út nem vezet eredményre, még mindig van egy csomó lehetőségünk arra, hogy babánk legyen, mert ilyen fejlett az orvostudomány...szóval ez nagyon megnyugtató. Gondoljatok bele, régen ezek nem voltak, tehát ha nem sikerült természetes úton, akkor bele kellett törődni, hogy sosem lesz. Ez borzasztó lehetett.
A fókuszban is volt nemrég egy riport, hogy megrendezték a 3-asikres családok találkozóját és ott többségük lombik, voltak, aki 8 évet próbálkoztak előtte...meg 4-et...meg ki mennyit.
Szóval mindenkinek fel a fejjel!

Én ma így állok:
KatkaManó
2013-07-24 06:16:53
 
Dia1984, igyekszem pozitív lenni, bár az én helyzetem picit más. Tudom hogy mi a gond és remélem sikerülni is fog megoldani :)
Plumeria, köszi aranyos vagy :) én is sajnálom de ez van :)
Adry03
2013-07-23 21:29:46
 
Sziasztok !

Hát, nem tudom mi igaz ebből a köptető dologból. Lehet, hogy használhat, de azért érdemes odafigyelni az egyéb mellékhatásokra is.

Részemről emelkedtem:
csillka
2013-07-23 20:46:34
 
Missy

nagyon kíváncsi vagyok a következő napokban hogyan alakul! Közben még jelentkezzél, lássuk emelkedik, vagy csökken!
Én úgy döntöttem tovább iszom, mert nem biztos ez okozza!
plumeria14
2013-07-23 20:35:02
 
Dia1984
Érdekes, hogy a rendszer kivette az ovudat, az okát nem igazán értem…az zavarhatta meg, hogy most is 0,3-et emelkedett a hőd és szerintem vár a folytatásra, hogy hova is jelölje be. A teszteléssel kapcsolatban igazad lehet, mert én se szeretnék feleslegesen csalódni, de olyan rossz, hogy 36 évesen még sohasem csinálhattam terhességi tesztet.

veroni07
Ennyire egyenes még nem nagyon volt, talán egyszer a luteális közepén…tesztelésen egyelőre nem gondolkozom, csak akkor tervezem, ha minimum 3 napot késett már.

lujza01
Érdekesen alakul a görbéd, kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki belőle a végére.

jniki82
Az ovud lehetett akár a 10. napon is. A hőn kívül mérsz/nézel valamit? Az én luteálisom is hosszú, 16-17 napos szokott lenni.

Moha13
Nem igazán hiszek az ilyen kalkulátorokban, de kíváncsiságból megnéztem és ebben a hónapban (elvileg) 61.26% az esélye a teherbeesésnek.
Érdekes dolgokat találtál ma!

KatkaManó
Sajnálom!!!!!!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!