Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-08-27 09:57:06
 
Lányok,
teljesen kétségbe vagyok az esve. Az előbb élénk piros vércseppecske jelent meg a WC papíron...korábban mindig barnáztam mensi előtt...az utóbbi hónapokban már csak a homokos vizelet (nem tudom, hogy ez-e rá a ,egfelelő szó) volt előtte, de most semmi, csak ez a vércsepp a papíron...szerintetek mi lehet ez? Mégis meg fog jönni? Azóta nem is tudok koncentrálni a munkámra, pedig ma még semmire nem számítottam...
napsugar24
2013-08-27 09:45:28
 
Sziasztok!
a segítségeteket szeretném kérni-egy kicsit régi vagyok itt, de eltűntem, de mindig olvaslak benneteket. Orvosom javaslatára nem mérem a hőmet, azt mondta, hogy felejtsek el minden ilyesmit és próbáljak meg kikapcsolni. Elmúlt hónapban a bal oldalamon volt egy 19 mm-es tüsző, ami az orvos szerint másnap meg is repedt-de nem lett babó belőle. Elvileg akkor ebben a hónapban a jobb petefészkem következett volna(mindig érzem-elég nagy fájdalommal jár)-de most is a bal oldalon fáj-van olyan hogy 2-szer egymás után azon az oldalon. A hőmet eddig nem mértem-nyaralni voltunk, s sikerült nagyon jól kikapcsolódnom-most már a 4. napja mérem nem bírtam ki-és 37. Volt már valakinek ilyen tapasztalata a petefészkével?
Köszönöm előre is a segítségeteket.
Gratulálok a babásoknak, kitartást a az egy-két naposoknak, és mielőbbi gyermekáldást mindenkinek!
pumbilla
2013-08-27 09:43:56
 
Plumeria! Ne csüggedj! Láttam nemrég egy olyan görbet, ami ugyanígy nézett ki. :-) és az terhes volt :-) Remeljük a tied is az lesz! Sok sikert!
kbettina
2013-08-27 09:17:15
 
Én holnap új ciklust kezdek.óriásit zuhant a hőm. :( plumeria,neked nagyon drukkolok! És persze a többieknek is. :)
Adry03
2013-08-27 09:15:00
 
Sziasztok !

Plumeria

Tudod nagyon jól, hogy nincs 2 egyforma görbe. Bármelyikből lehet baba. A tiedből is. De én úgy emlékszem, hogy valaki1985 és kiscsiiila görbéje is a végén szög egyenes volt és még utána is miután + tesztelt. Szóval egyenlőre még minden oké.

Moha

Hát akkor hajrá ! Kellemes estét nektek ! :)

Részemről egyenlőre maradtam. De inkább nem élném bele magam.
Dia1984
2013-08-27 07:52:07
 
Jó reggelt!

Plumeria, ne csüggedj!!! Mohának teljesen igaza van, csak pozitívan, most sikerülni fog! :) A gólya mindenkihez ellátogat egyszer. Remélem most Nálatok fog kopogtatni!

Moha, örülök, hogy végre pozitív lett a teszted! Kellemes összebújást!

A többiekkel mi újság, akik Plumerián kívül a finish-ben vannak? Olyan jó lenne újabb babahír(eke)t kapni!

Én még várakozok. Lesz ami lesz, ha nem is minden nap, 2 naponta mindenképp elcsábítom Apát! :D
plumeria14
2013-08-27 07:40:17
 
Moha13,
mondtam én, hogy ne aggódj! Örülök a két csíknak és akkor mindent bele ma este :)
Próbálok pozitívan állni ehhez a hónaphoz és többnyire sikerült is eddig, de így a nemvárthoz közeledve elbizonytalanodtam vagy csak inkább megijedtem az esetleges újbóli csalódástól. Sajnos a magas hőkben is többször csalódtam már, így még ez sem nyugtat meg, bár most még nem is értem el a 37 fokot. Viszont a mostani görbém egyértelműen más, mint az előzőek. Eddig mindig a luteális elején vagy a közepén volt az egyenesem, most meg a végén...Nézegettem a terhesgörbéket az általad létrehozott fórumon, de ott egy egyenes sincs...
Annyira, de annyira boldog lennék, ha most sikerülne!
capri
2013-08-27 07:39:45
 
Vagyis azt akartam írni, hogy Csilla, VELED mi újság? :-)
capri
2013-08-27 07:37:06
 
Sziasztok!

Kira84, sajnálom. De ebben a ciklusban szerintem ovud sem volt... :-( És csatlakozom Plumeriához, szerintem is érdemes lenne a hormonprofilt megnézni. Bár évente egy-egy ovu nélküli ciklus még nem gond.

Kbettina, kitartás, naaaaagy drukk neked is, meg Plumeriának is! :-)

Moha, milyen unalmas lenne, ha kiszámítható lenne a ciklusunk... Az együttléteket folytatni szorgalmasan! ;-)

MRitu, remélem, gyorsan begyorsítják a vitaminok a kiskatonákat! :-)

Csilla27, velem mi újság?
Moha13
2013-08-27 07:34:16
 
plumeria14
Próbáld meg inkább azt érezni, hogy most sikerült!!! :)
Tudom, nehéz ennyi csalódás után, de én nagyon bízom most a sikeredben! :)

Most ovuteszteltem az előbb és pozitív...egyforma két csík...hát, meglátjuk.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!