Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-08-27 15:31:23
 
jniki82,
valóban csak akkor jelzi a rád jellemző ovu időpontot, ha előfizető vagy...de ha úgyis tudod, hogy ez mikor szokott lenni, akkor emiatt felesleges előfizetned...én néhány hónapig előfizető voltam, de utána már elég okos voltam ahhoz, hogy anélkül is látom a 10. vagy 11. napot :)
capri
2013-08-27 15:20:28
 
jniki82,
ez jó kérdés. Én arra tudok gondolni, hogy csak azoknak jelzi előre a tényleges várható időpontot, akik előfizetők. Én nem vagyok az, úgyhogy ez csak egy tipp. Nekem a népességi átlag alapján jelzi előre.
jniki82
2013-08-27 14:56:45
 
Lányok gondolkodtam az éjjel, mert volt rá időm munka közben!Ez már 3. hőmérőzős hónapom, de a rendszer autómatikusan mindig a 12.napra rakja az ovumat holott a ciklus végére mindig visszadobja közvetlen a mensi utánra,mondjuk szerintem eddig egyszer sem akkor volt!Szóval 1-2 hónap után miér nem oda jelzi előre ahol szerinte van?Nem az a rendszer lényege, hogy segítse az ovu előre jelzését a siker érdekében?
jniki82
2013-08-27 14:10:46
 
Plumeria,

kitartás és pozitív gondolatok, azt mondják az sokat segít!!!

kbettina,

sajnálom, de ne add fel!!!
Kiara
2013-08-27 13:23:46
 
Sziasztok!

Tudnátok segíteni?
27-29 napos a ciklusom, ma a 19.napon vagyok.
Nagyon kellemeteln érés van a hasam alján, nem is tudom mihez hasonlítani, mint amikor fel vagy fázva és kicsit fel vagy puffadva....nem fáj, csupán nagyon kellemetlen érzés..nem hiszem hogy felfázás mert nem csíp amikor pisilek és nagyon szép világos színű, tény hogy többször kellett ma kimennem, de voltam elég sokszor felfázva és akkor szokott csípni...Lehetséges, hogy ennyire korán érzek valamit????Vagy inkább csináljak este egy jó ülőfürdőt? :-)
Volt már ilyen valakinek?
Kira84
2013-08-27 11:40:48
 
Hát lányok tegnap óta erőteljes barnázás,majd nem hogy a rendes nem várt,de még sem olyan.Úgylátszik megint nem jött össze .Minden esetre akkor is elmegyek holnap a dokihoz hogy nézzen meg bár nem látok esélyt hogy mégis lenne baba... :(
capri
2013-08-27 11:33:03
 
Plumeria,
a hő miatt megértelek, hogy nem tudsz hinni neki... Amikor elkezdtem mérni a hőmet, több cikluson keresztül alakult úgy a hőm, hogy a mensi napján még nem esett le (volt, amikor a teljes ciklusban aznap mértem a legmagasabbat...). Szerencsére az elmúlt 3 ciklusban már leesett, utoljára már 3 nappal korábban... Így legalább tudom, mire számítsak. Pontosabban hogy mire ne...
Kitartás! És majd számolj be napközben, hogy alakul az a cseppecske. Arról szeretnék olvasni, hogy eltűnt, nincs több. :-)
plumeria14
2013-08-27 10:52:36
 
capri,
annyira erősnek sajnos nem érzem magam...és a csalódástól is félek. Mindenképpen megvárom a holnapi napot, mert akkorra nem várom és csak bízom benne, hogy nem is lesz semmi. A magas hőnek sajnos már nem tudok hinni, egyszer kétszer már félrevezetett.
MRitu
2013-08-27 10:44:31
 
capri

Köszi, én is remélem..szegény férjemmel lassan egy egész drogériát megetetek már :)
capri
2013-08-27 10:03:32
 
Kbettina, sajnálom! :-(

Plumeria, reméljük, hogy nem... De persze ezt megígérni nem lehet... :-( Amit én tennék a helyedben: ha holnap is szépen fent marad a hő, akkor teszt! Mert ha pozitív, akkor orvos, hátha kell egy kis progipótlás. Ha negatív, akkor marad a várakozás... Vagy ha elég erősnek érzed magad hozzá, ma is csinálhatsz egy tesztet. Már nem reggeliből is kimutatHATja akár. Drukkolok, hogy pozitív vége legyen a ciklusodnak - úgy 9 hónap múlva! :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!