Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-08-28 19:59:38
 
Mirmite,
ahogy elküldtem az előző hozzászólásomat, utána pisiléskor barnás volt a papír :( Lehet, hogy ezt érzem? Igazából a tegnapi vércseppek izgatnak, mert ilyen még sose volt nekem mensi előtt, ráadásul mindenféle előjel nélkül, aztán ez megszűnt, ma egész nap semmi és most este ez...
Moha13
2013-08-28 19:59:37
 
plumeria14
Egyetértek Mirmitével, Te most ne agyalj, csak úgy létezz...:)
Mirmite
2013-08-28 19:44:26
 
Plumeria14


Neked nem is kell most gondolkodnod:)
Próbálj lazítani ma esete!!!:)
Mi meg majd drukkolunk Neked ezerrel!!!
plumeria14
2013-08-28 19:35:13
 
Dia1984
Egyelőre nálam semmi, aminek nagyon örülök, de a holnapi nap azért vízválasztó lesz. Bár most érdekesen "érzem" a méhem, de semmi barnázás és a tegnapi piros pecsétecske is elmúlt (ez csak tegnap volt). Már semmire nem merek gondolni!
Moha13
2013-08-28 18:32:34
 
Dia1984
MEgértelek, én is így voltam a múlt ciklusban, egyszer sem volt pozitív, és a control csík is halvány volt...
Aztán most 25-ös érzékenységű lehyett 20-ast rendeltem (ProMatris a neve, vaterán találtam 54 Ft/db áron, ha érdekel, megnézem a eladó nevét), és végre gyönyörű pozitívam lett.
Én most már reggel és délután, ill. későn este is nézem, mert egyszer volt úgy, hogy előző napon késő este még negatív volt, reggel megnéztem, mert már furcsállottam, hogy itt az ideje és semmi, és pozitív lett. Délutánra már megint negatív volt, szóval ha előző nap nézem délután és következő napon csak délután, akkor sosem látok pozit. Azt írják, délután kell nézni, de ha ezt követem, akkor tényleg nem láttam volna azt a pozit reggel,és mivel az LH reggel kezd termelődni, tuti, hogy éjszaka volt a csúcs, az esti nézés után alakulhatott ki és reggel még ez látszott, majd délutánra megint negatívba ment.
Szóval én azt ajánlom, hogy próbálj érzékenyebb tesztet és nézd gyakrabban, mert szerintem ez sem törvényszerű, hogy mindig, mindenkinél bejön a csak délutáni tesztelés.
Dia1984
2013-08-28 17:55:11
 
advisory, Moha és a gyakorlott ovu tesztelők

Segítsetek! Nekem most sem lett pozi az ovu tesztem! És eddig még sosem volt (4 hónapja tesztelek). Rosszul csinálok valamit??? Vagy tényleg nincs ovum? :'(
Mennyi idő után szokott Nektek megjelnni a második csík? Olyan furi, a kontroll csík is olyan halvány. Lehet a teszttel van valami baj?

Plumeri, mi újság?
advisory
2013-08-28 17:42:28
 
Sziasztok:)


conceive plusról vannak tapastalaitok?
én most rendeltem meg, és nagyon vegyesen lehet róla olvasni...érdekelne, h próbáltátok-e már?
elvileg ovu elött max 1 nappal vagyok
de ma poz. lett az ovuteszt.


puszi nektek,vigyázzatok magatokra.
jniki82
2013-08-28 15:12:35
 
Moha,
én is így voltam a múlt hónapban mikor pozitív volt az ovu teszt valamiért nem akart emelkedni a hő!
Plumeria, kitartás, azt hiszem mindenki nevében mondhatom SZURKOLUNK!!!!!!
KatkaManó
2013-08-28 13:55:36
 
Moha tényleg érdekes ez a ciklusod de szerintem ne aggódj lehet ez hozza meg a várva várt sikert :)

Plumeria nagyon szurkolok :))))
Moha13
2013-08-28 12:47:38
 
Dia
Elvileg...ha tegnap volt pozi és ma már negatív, akkor megtörtént a tüszőrepedés. Viszont ha megtörtén, miért lefelé megy a hőm, amikor fölfelé kellene? Elég érdekes. Remélem, holnap már kiugróan jövök...:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!