Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
NewHope
2013-09-09 09:10:20
 
Bár megjegyzem, hogy most visszaneztem a múltkori terhesgorbemet és ott is úgy volt, hogy 1 nap 36.8 után lesett 3 napig 36.6 volt és utána való napon teszteltem pozitivat. Ennyit a hőkről :)
NewHope
2013-09-09 09:06:14
 
Moha, én maradtam lent. Elég beteg vagyok mondjuk, az hűt vagy fűt? Mert hogy be kell jelölni, igy gondoltam befolyásolja a dolgot. Nem fűzök nagy reményeket ehhez a ciklushoz amúgy, tegnap még adtam neki 20%-ot ma már csak 10%-ot adok (valószinűség). Ha holnap is igy maradok lemegy 5-re...
Nokeni
2013-09-09 09:06:07
 
Sziasztok!

Kbettina:
Sajnos arra következtetek ebből az egyenesből, hogy nem nagyon történik semmi :-((
A terhesgörbéket is megnéztem és egy sincs köztük ilyen mint az enyém, és ahogy írod, neked se jött össze a múlthónapban :-(
Moha13
2013-09-09 08:51:13
 
plumeria14
Hát, a legjobb napokon voltatok együtt...szerintem nem is kell már ez a vizsgálat...mert most össze fog jönni...:)
kbettina
2013-09-09 08:36:34
 
Moha:
ez még belefér, simán!Drukkolok!
Nokeni: szerintem evvel nincs gond, múlt hónapban nekem is ilyen egyeneseim voltak.

Advisory: mérem tovább, elég érdekes ma is.És szerintem se volt ovum, legalábbis remélem hogy még nem!Neked is megy a drukk!Jah és nem használok ovu tesztet.
Newhope: Drukk!!
Lujza: Sajnálom, de új hónap, új remény!
Plumeria: ez a teszt elég gáz, de bár úgy lenne ahogy írtad, hogy már nem kellene :)
Mindenkinek puszi!
Én ma:
capri
2013-09-09 08:18:32
 
Nokeni, nincs semmi gond ezzel a görbével. Akarom mondani egyenessel. :-)
Nokeni
2013-09-09 08:14:55
 
Sziasztok!

Plumeria: Jól tettétek,hogy nem hagytátok ki :-)
Kíváncsi vagyok mit mond majd a doki...

Moha: szerintem jó így a görbéd!

Én meg sem mozdulok 36,8-ról, olyan egyenes, hogy ha ez a szívritmusomat mutatná, már meghaltam volna :-)
Szerimtetek ez normális??? A lázmérő jó, leteszteltem!
Egyébként ha 36,85-öt írok be akkor beteszi az ovumat szerdára (elvileg pont jó helyre)!
capri
2013-09-09 08:04:06
 
Plumeria,
hát igen, a hőm alapján 11.-nek néz ki, de csak 12. napon voltunk együtt, szóval akkor buktam a hónapot. Ha esetleg a 14. napon volt, akkor még pici esély van. 11. nap este kezdtem a Duphastont, ami progeszteron, szóval lehet, hogy az emelte meg a hőmet hétfő reggelre. Meg nem is szokott ennyire korán ovum lenni.
Ami biztos, hogy a rendszer rosszul húzta be. Előző hónapban is így jártam.
Csak érdekességképpen az előző görbém. Nagyon hasonlít a mostanira, itt is úgy tűnik, hogy korábban volt ovu, de 13. napon volt uh-m, és szép nagy tüszőt látott az orvos.
plumeria14
2013-09-09 07:57:50
 
capri,
nagyon-nagyon örülnék annak, ha már nem kellene semmilyen vizsgálat :)
Neked nem lehet, hogy inkább a 11. napon volt az ovud? Egyébként nagyon szép görbe.
plumeria14
2013-09-09 07:56:08
 
Moha13,
végül péntek, szombat lett belőle, mert én már sejtettem, hogy ugrani fog a teszt...a csütörtök túl stresszes volt, ezért azt kihagytuk, hétvégére viszont elutaztunk és bevállaltuk...nem akartam a kétséges teszt miatt kihagyni ezt a hónapot.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!