Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ildibaba81
2013-09-09 13:07:33
 
Dia!

Nektek is sok sikert, remélem, mielőbb összejön a bébi. :)
Ildibaba81
2013-09-09 12:56:11
 
Dia!

Köszönöm. :)
Igen, kedden 38 volt a lázam.

Pipáltam is, igazából mandula gyulladásom volt.

Több sikeres görbén láttam, hogy peteérés környékén feljebb megy a hő, után pedig vagy marad szinten, vagy még feljebb kúszik. De láttam olyat is, hogy lejjebb megy, és csak később kezd visszafele mászni.

Van szerintetek bármi biztos, hogy mit kellene ennek a hőnek csinálnia tulajdonképpen?

Mindenhonnan azt hallom, hogy a hőmérő a legbiztosabb, aztán most meg úgy tűnik, az is totál lutri... kiniek így-kinek úgy viselkedik... :( pf...
Dia1984
2013-09-09 12:45:09
 
Sziasztok Lányok!

Ildibaba81
Mielőbbi babásodást kívánok! Beteg voltál a múlt héten, hogy 38 feletti értéket mértél??

Én már nem kommentelem ezt a hónapot, lehet a hőmérőzést is hanyagolom a következő ciklusig. :(
NewHope
2013-09-09 11:42:45
 
Gratu Valaki! :)

Engem már idegesit anyukám hogy ne repüljek a ha terhes vagyok... Most kezdünk még próbálkozni jéééézusom... Sajnos a vetélésemkor megtudta h már rajta vagyunk, még le sem telt a kötelező várakozás és már ilyenekkel jön nekem, grr...
Mirmite
2013-09-09 09:39:14
 
Sziasztok Lányok!

Ez a hónap tényleg mindenkinek okoz némi fejtörést:)
Nekem is:)
valaki1985
2013-09-09 09:39:09
 
Nokeni
Mi már a 32. hétben járunk!
Nokeni
2013-09-09 09:38:18
 
Kbettina: Nem kesergek csak probálom reálisan nézni a dolgokat, most úgy gondolom ez a görbe nem hoz sikert ha meg mégis akkor meg nagy lesz az öröm :-))

Valaki: Ezek szerint neked már sikerült??
Ildibaba81
2013-09-09 09:33:17
 
Sziasztok!

Mi most a 2. babócával próbálkozunk. A nagylány már 3 éves hát nem szeretnénk túl sokáig húzni, mert azért igazán jó lenne, ha lenne esélyük "összenőni". :)

Egy kicsit el vagyok keseredve, mert lassan már 1 év el fog telni eredmény nélkül. A lányomnál nagyon simán ment minden. A fogamzásgátló abbahagyását követően fél éven belül teherbe estem (ebben benne van az a 3 hónap is, amíg vigyáztunk, mert szerettem volna, ha rendesen kiürül a szervezetemből a fogamzásgátló.

Most viszont elég sok hátráltató tényező van: már 32 éves vagyok, a munkahelyemen szörnyű nagy a stressz, ráadásul a ciklusom átlag 22 napos.

Olyan 11 hónapja írogatok mindenféle adatokat okos telos menzeszes naptár alkalmazásba és 3. hónapja ide, de ez volt az első hónap, amikor már fel tudtam vinni olyan adatokat is, amik a méhnyakra, illetve a méhnyak váladékra vonatkoznak, illetve az ovuláció körüli időszakban elkezdtem méricskélni a hőmet is, így most már van egy egészen használható görbém. :)

Vettem egy ovulációs mikroszkópot is. Ez alapján a múlt hónapban pl. nem volt peteérésem, ami nagyon megijesztett. Most viszont volt és éppen ez alatt az időszak alatt 2-szer is voltunk együtt, remélem, ez hatott.

Nem tudom, milyennek kell festenie egy sikeres görbének, illetve, hogy mennyire van kőbe vésve, hogy milyen legyen egy sikeres görbe, viszont az egyszer tuti, hogy mindent megtettünk az ügy érdekében, ha nem jött össze, más kell legyen a háttérben. :(

Ha valakinek van bármilyen tapasztalata, hogy mit jelent a görbém, mire lehet számítani, szívesen vennék bármi hozzászólást.

Előre is köszönök minden apró infot. :)

Üdv.:
Ildibaba81
valaki1985
2013-09-09 09:23:27
 
Sziasztok!

Gondoltam visszanézek hozzátok, szomorúan látom, hogy sokaknak még mindig nem sikerült a baba a régiek közül! :S Kitartás lányok!

Ne adjátok fel!
kbettina
2013-09-09 09:18:27
 
nokeni: minden görbe má és más.ne hasonlitgasd :) én ugy értettem hogy nem rendellenes a görbéd avval h van benne ez az egyenes! Ne keseregj ideje korán!:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!