Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-10 12:01:47
 
NewHope
Lehet, hogy valójában pont egyidőben vagyunk...:)
Na, még 1-2 nap és kiderül, ki cserélne kivel...remélem, hogy mindketten pozit tesztelünk és akkor nem kell a cserével bajlódni...:D
Moha13
2013-09-10 12:00:13
 
NewHope
Várd ki a végét, mert nekem minden görbém szép volt eddig...majd csak kb. 2 nap múlva tudod meg, hogy cserélnél-e...:)
Egyébként...nekem most 1 nappal korábbra húzta be ez az oldal az ovumat, és nézem, hogy elvileg Neked meg későbbre...vagy nem? Ovutesztet használtál?
NewHope
2013-09-10 11:50:21
 
Moha, a tiédet jöttem figyelgetni - cserélnék :D
Én kihűlögettem :(
Ildibaba81
2013-09-10 11:14:56
 
Sziasztok!

Tyű, nem semmi, csak úgy röpködnek a hozzászólások. Őszintén szólva én csak kapkodom a fejem. Én tutira nem tudnék egy görbéből ennyi mindent megmondani.
Tegnap nekem kicsit lejjebb ment a hőm, ma meg vissza. :(

Nem igazán tudom mi van. Reggel nagyon erős volt a hányingerem, tegnap óta fáj a derekam (bár szerintem az inkább attól van, hogy a manót kell emelgetnek egy csomót), esete lefekvéskor roppantul feszült az alhasam, ma meg a mellemet éreztem, hogy feszül.

Ha engem kérdeztek, ez tutira pszichés. Szerintem már túlságosan is sokat foglalkozok a témával... :S Ha meg nem foglalkozok vele, tutira nem fog összejönni, szóval 22-es csapdája... :S

Mindenkinek kívánok mielőbbi babázást. :)
Nokeni
2013-09-10 10:01:02
 
Szia Moha!

Igen, csak maradjon is így...
A tied se rossz ;-) Kíváncsian várom a fejleményeket!!
Moha13
2013-09-10 09:25:38
 
Nokeni
Jól alakul...:):)
Tundie
2013-09-10 09:13:13
 
Volt valakinek HSG vizsgálata? Aki átesett rajta, kérem írjon róla. (hogy zajlott, fájdalmas-e)
Nokeni
2013-09-10 08:54:57
 
Sziasztok!

Lányok, végre elmozdult a hőm és felfelé, így az ovut is betette végre, pont oda ahová én is gondolom :-))

Szilvia: szépen alakul a görbéd!

Szép napot mindenkinek!
capri
2013-09-10 07:55:54
 
Sziasztok!

Kiara, nagy gratula neked! :-)) Egészséges és boldog babavárást kívánok!

Nancy, hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? A görbéd alapján még csak 4. dpo-n vagy, szóval a teszteléssel még legalább 8-10 napot kéne várnod.

Plumeria, drukkolok, hogy ne legyen rá szükség! :-)

Szilvia1980, hajrá-hajrá! :-)

Advisory, engem is érdekelne, miért akarsz Clostit íratni.

Nekem ma leesett a hőm. :-S Viszont még szombatig kéne szednem a Duphastont, és addig valószínűleg nem lesz mensi.

Moha13
2013-09-10 07:54:12
 
Nancy22
A görbe szerint még csak most volt ovud 4 napja, szóval a teszt még tényleg korai.
Ez az első görbéd? Hány naposak általában a ciklusaid?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!