Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
gianna
2013-11-19 07:22:37
 
Moha!!
En kerem az anyagot amid van:) nkati18@freemail.hu
koszi
krisztibaba85
2013-11-19 07:00:12
 
Jó reggelt:-)

Kukac,Mirjam Szép a görbétek,megy a drukk...

Monika 80,én meg úgy látom mintha lett volna ovud....hisz felfele megy a hőd....

Szilvia,mi az hogy hogy gondolhattad hogy sikerül,milyen hozzállás ez kérem:-))))nyomok egy barackot a fejedre:-))))
Na fel a fejjel:-)))

Én ma így,még mindig nem jött meg,de úgy látom holnapra már ideér...
Ildibaba81
2013-11-19 06:55:16
 
Jó reggelt, csajok!

Az enyém tökre beragadt.... :(
Moha13
2013-11-19 06:47:09
 
jó reggelt!

Nem tudom, hogy mi ez a Szabó renáta féle izé, de korábban itt valaki elküldött nekünk egy szintén jó pénzért árult könyvet, ami azt ígéri, hogy a tanácsai segítségével könnyen meg lehet foganni...
Ha adtok e-mail címet, elküldöm, akinek kell.

Én ma így.
Szilvia1980
2013-11-19 06:36:36
 
Jó reggelt!

Lányok, tesztem negatív, és leesett a hőm:( holnap meg fog jönni:(:(:( Nem is értem, hogy miért reménykedtem?! :(

Szép napot mindenkinek!
monika80
2013-11-19 06:13:01
 
Jó reggelt lÁnyok
Szerintettek volt ovum,én azt láttom hogy nem volt.
Akkor nem kéne egy magasat ugrania a hőmnek?
KatkaManó
2013-11-19 05:12:01
 
Jó reggelt Lányok !

Tegnap voltunk dokinál. Ha tervek szerint december elején megjön akkor indul a lombik :)
Ha minden jól megy pont karácsony előtt lesz a beültetés.
Drukkoljatok hogy ma holnap meg legyen az ovum mert akkor időben jön.
Én most várom helyetetek is :) :)
Ma így :
Mamma
2013-11-18 22:22:50
 
miközben keresgéltem Szabó Renáta könyvét sajna eddig hasztalan, rátaláltam egy másik oldalra www.avonzastorvenye.hu
már aki hisz az ilyesmiben én igen:) még holdkövet is vettem :))) ártani nem árthat :DD szóval ezen az oldalon is van egy ingyenesen letölthető anyag pozitív gondolatok stb...
mirjam
2013-11-18 22:00:51
 
Mamma!

Igen-igen ez az! Gondolkozom, hogy megrendeljem-e, de lehet, hogy semmi új nincs benne, már jól kiképezzük egymást itt a fórumon. 5000Ft meg két csomag ovuteszt ára... Úgyhogy nem tudom, megéri-e.
Majd jelezd kérlek, ha találtál valamit, vagy ha esetleg megrendeled, akkor oszd meg velem a tapasztalataidat :)

nagyon köszi és szorítok, hogy ne legyen szükségünk az olvasmányra!!!!!
Mamma
2013-11-18 21:58:41
 
sziasztok
mirjan
Én pont tegnap töltöttem le Szabó Szilvitől 2 ingyenes kis könyvet: Teherbeesési vitaminszükséglet, Teherbeesés Minikönyv
de igazából még nem volt időm megnézni őket :( a többi elektronikus könyve (2db+füzet+hanganyag) 5000-ért lehet megrendelni. máshol még nem kerestem de én is utána nézek

Szilvi
csak pozitív gondolkodás:)))nagyon szorítok:D

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!