Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
mirjam
2013-11-18 21:47:32
 
Mirmite!
Köszi szépen, hogy utánanéztél. Én is próbáltam letölteni valahonnan, de sehol nem találtam, ezek szerint csak a fizetős verzió létezik. teherbeeses.hu oldalon láttam.
Mirmite
2013-11-18 21:34:42
 
Azt elfelejtett hogy én is már a karácsonyi csodára gyúrok:)
Mirmite
2013-11-18 21:33:21
 
Kukac,Mirjam

Én már itt vagyok az oldalon március óta és az elején
gondolkodtam az előfizetésen én is de 3 hónap után kiderült hogy nem egyforma időben ovulálok.Ez annyit jelent hogy az itt vezett 10 hónap alatt volt a 11,12,13,14,15sőt a 16 napon is ovum.Szerintem ezt előfizetőként se tudná a rendszer pontosan előre jelezni:)Persze ha valakinek mindig ugyanakkor van és a rendszer folyamatosan középre teszi de ő tudja hogy nem akkor lesz az zavaró lehet.Én nem foglalkozom vele mert a hőm és a különböző jelek úgyis megmondják a tutit:)

Mirjam
Nekem van könyvolvasóm ezért szinte mindent ebookként olvasok.
Sok letöltő oldalon is fennt vagyok,mindenhol utánanéztem a könyvnek amit keresel de sajna sehol sincs meg.Még nézelődöm de a google barátunk elég kevés infót dob ki ezért azt gondolom ezt a könyvet egyenlőre nem lehet letölteni és nagyon gyanús hogy később se lehet majd:(
Adry03
2013-11-18 21:26:47
 
Sziasztok !

Bernie77

Gratulálok !

Nekem nincs előfizetésem úgyhogy erről nem tudok mit mondani.

Részemről búcsút intek ennek a hónapnak is.
kukac
2013-11-18 20:27:44
 
Köszi Mirjam!

Remélem azért valaki be tud számolni a tapasztalatairól!
mirjam
2013-11-18 20:06:59
 
kukac!
nekem sajnos nincs, de én is épp most akartam megkérdezni, hogy mik erről a tapasztalatok.
már azt is kérdeztem kétszer is, hogy nincs-e meg valakinek Szabó Renáta Babateremtő csomagja (ebook féleség), de sajnos senkitől nem kaptam választ... :(
kukac
2013-11-18 19:55:46
 
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy valakinek van-e tervezett baba előfizetése? Érdemes előfizetni?

Köszi a válaszokat!
mirjam
2013-11-18 19:54:17
 
most látom csak, hogy a rendszer jól elrajzolta a görbémet. mostmár értem, miért kérdeztétek, hogy volt-e ovum. :)
szóval az igazi görbe ilyen:
krisztibaba85
2013-11-18 18:54:56
 
Szilvia,szerintem se add ég föl,a 11.dpo lehet neked még korai:-)))Drukkolok:-)

nekem már eléggé görcsöl a hasam,takarítás közben sokszor benyilalt,ugyhogy talán holnapra megjön időben:-(

Amúgy beágyazódáskor nem fölfele megy a hő?hisz elkezd emelkedni a hcg szint is.....
Bernie77
2013-11-18 18:05:00
 
Nagyon szépen köszönöm a jó kívánságokat mindenkinek.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!