Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dzsudzsa
2013-11-18 10:03:44
 
Capri!
Igen, az ovum tuti akkor volt! A 33 nap viszont nem jó, csak a rendszer nem állította át. nekem 26 naposak a ciklusaim. A műtétet követően jött meg 33 napra, a rendszer még mindig azzal számol. Pedig utána már volt egy 26 napos ciklusom.
Hát, kíváncsian várom. Holnap-holnapután kiderül. Az mérvadó lesz, merre indul :)
Luciffer73!
Lukvizit? Nadddon jó :DD
Kíváncsian várom mit mond az orvos.
Na meg kíváncsian várom a teszt közelben állókat!
luciffer73
2013-11-18 08:27:20
 
Sziasztok!
Gratulálok az összes babás maminak! :))))
...én már csak pecsételek, de...
Feszülget a mellem, és a petefészkeim felváltva szúrkálnak. Holnap megyek lukvizitre...kiváncsi leszek, hogy mit mond és mit ad...
Én ma így :/
capri
2013-11-18 08:27:14
 
Sziasztok!

Bernie77, szívből gratulálok! Sok boldogságot és jó egészséget mindegyikőtöknek! Nagyon örülök, hogy jelentkeztél, és már nemcsak pozi tesztelőnk van, hanem anyukánk is! :-)

Kumbi :-)))

Ildibaba, nem is kell még felemelőnek leni, majd pár nap múlva! :-) Most hajrá, mindent bele! ;-)

Szilvia, továbbra is nagy drukk!

Dzsudzsa, akkor lehetett ovud, amikorra a rendszer tette? Akkor már neked sincs sok hátra... :-)

Nálam úgy tűnik, befigyelt egy korai ovu... Szerencsére együtt voltunk 8. és 10. napon. Erre aztán most nem lehet mondani, hogy csak a "gyerekcsinálás" miatt volt... :-) Délután megyek orvoshoz, kíváncsi vagyok, mit mond.
Archangel85
2013-11-18 07:40:03
 
A grafi meg lemaradt.
Antika
2013-11-18 07:20:35
 
Sziasztok Mindenkinek!
Ritkán van alkalmam erre járni, igy nem mindig tudom követni, hogy mi történik veletek.
Gratulálok azoknak, akiknek sikerült a babóca!
Jó látni, hogy van remény, hogy igen is teljesülhet az álmunk!
Akinek még nem sikerült kitartást és erőt kívánok, mert minden lehetséges annak aki hisz!

Én ma reggel így állítok, remélem, hogy holnap, holnapután ugrik majd feljebb is!
Szép napot kívánok Mindenkinek!
krisztibaba85
2013-11-18 06:54:30
 
Jó reggelt:-)
Bernie gratulálok,és jó egészséget nektek:-)))
Szilvia alakul az:-)))Hajrá:-)

Kumbi mit nem mersz elhinni csak nem???:-)))

Én ma így.Nem tudom mit higgyek???lehet tényleg csak most volt ovum,de hát,a nyák a 22. napon volt,mi van velem?????:-(((
Amúgy szép napot mindenkinek:-))))
Szilvia1980
2013-11-18 06:39:30
 
Dzsudzsa: Én nagyon szeretnék:)remélem szerdán fogok is...:)
Dzsudzsa
2013-11-18 06:35:15
 
Jó reggelt!
Berni77!
Nagyon jó egészséget Nektek! Nagyon aranyos vagy, hogy jelentkeztél!
Én ma kivettem a tegnap reggeli - nálam a ciklus ezen szakaszában irreális - 16.8 hőt.
Most így. Meglátjuk mi lesz belőle :)
Lányok! Úgy várom pár a pozitív teszteket! Hajrá!
Ki tesztel mostanában?
Szilvia1980
2013-11-18 06:34:17
 
Jó reggelt lányok!

Bernie77: szívből gratulálok nektek, és jó egészséget.

Ma így...
Ildibaba81
2013-11-18 06:30:01
 
Jó reggelt, lányok!

Nekem így áll a helyzetem jelenleg... nem sok felemelő van benne egyenlőre... :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!