Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dzsudzsa
2014-07-27 10:52:09
 
Napsugár24!
Félelmetesen hasonlít a történetünk.
Nálam kiderült, hogy IR, nagyon alacsony D vitamin szint és pajzsmirigy alulműködés.
4 hónap IR diéta és sajnos gyógyszeres kezelés (pajzsmirigyre) + vitaminok meghozták az eredményt. Jövő héten a 9. hétbe lépek.
Még mindig félek, de most minden RENDBEN LESZ!!!!!!!!!
Hajrá, valóban nálad is a beágyazódással lehet baj. Azon pedig lehet segíteni.
napsugar24
2014-07-27 09:45:39
 
Plumeria 14!
Köszönöm a javaslatod, elnézést, hogy csak most írok, most is nagyon nehezen. Múlt héten szombaton pozit teszteltem, ami másnak öröm lenne, aki emlékszik a múltamra, az tudja, hogy nekem a félelem. Ez sajnos megint be is igazolódott, ma beindult a vetélés, tegnapi tesztem már halvány lett. Valami gondom van a beágyazódással, vagy megtapadással, amit ideje, hogy kiderítsek. Most negyedjére egy hétig voltam kismami-remélem egyszer eljön az én időm is.
S mindenkinek kívánom, hogy a pozitív tesztek, csak örömöt hozzanak neki.

Moha-nagyon sok erőt kívánok neked a továbbiakhoz!

Mindenkinek nagyon sok sikert, s mielőbbi babásodást!
Katicabogár5
2014-07-27 09:16:21
 
Sziasztok

Megnéznétek a görbém. Egy vagy két nappal szerintem előbb volt az ovum. Vasárnap és szerdán voltunk együtt a párommal. Sajnos így jött ki mert beteg is volt meg el is utazott. Szerintetek van esély a babára?
Viktória4
2014-07-27 08:25:10
 
Sziasztok!Sajnos mára leesett a hőm! :-(
Fantasyc
2014-07-26 22:44:34
 
szivita, rendes vérzésnek nem tudom, hogy lehet-e nevezni, de az első nap reggelén sok alvadt vért tapasztaltam és aznap véreztem, utána meg inkább csak barnáztam...nem tudom.
De nem voltunk együtt a múlt hónapban a párommal a fertőzése miatt, ezért nem is értem. Ha lett volna valami, akkor aggódnék, nem-e vesztettem el valakit, de így???
Fura ez nekem nagyon, eddig nem volt ilyen korai ovum. Ma voltunk együtt hosszú idő után először, ha ovu, akkor talán még jó lehet. Ha nem, akkor meglátjuk mi lesz.

niki pár nap múlva azért ismételd meg a tesztet, hátha tényleg ott volt ovud ahol jelzi és akkor még lehet korai a teszt.
Viktória4
2014-07-26 22:41:04
 
Sziasztok lányok!
Köszönöm mindenkinek aki megosztotta velem a saját tapasztalatait.Még reménykedek,aztán ha addig nem jön meg,hétfőn tesztelek!
Jó pihenést mindenkinek!
szilvita
2014-07-26 21:59:51
 
Fantasyc, rendes vérzésed volt?

Viktória4, én ugyan nem barnáztam, de bő egy hétig olyan görcseim és derékfájásom volt, mint egy erős mensinél. A cicifájás semmit nem jelent, fiamnál kb. a fogantatástól annyira fájt, hogy az elviselhetetlen volt, meg is nőttek, most még mintha kisebb is lenne, semmi fájás, de a mellbimbók érzékeunyek néha.
niki95
2014-07-26 21:55:50
 
monika80

Reggeli elsőből csináltam 10-es érzékenységűt.
monika80
2014-07-26 20:22:26
 
niki95

mikor végezted el a tesztet,du-tán?
monika80
2014-07-26 20:21:33
 
Viktoria4

Nekem a cicim is akkor kezdett el fájni,és feszült nagyon mint amikor volt a barnázás,kb 1-2-ig,de csak picit.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!