Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Gyöngyvirág88
2015-01-27 21:37:55
 
Igen, szedek gyógyszert is, reggel-este.
9 kg-t fogytam, a pajzsmirigyem helyrejött, terhelésre nemsokára megyek, akkor kiderül, hol tartok.

Most a missed után várunk, majd csak nyáron kezdünk újra próbálkozni, addigra még szebbek lesznek az eredményeim. Legalábbis remélem :)
Addigra még szeretném leadni a maradék felesleget, az nagyon sokat segít, hogy javuljon az inzulinszint.
Fantasyc
2015-01-27 21:33:59
 
Gyöngyvirág, köszönöm szépen!!! Te szedsz valami gyógyszert is, vagy az étrenddel és a mozgással karban tudod tartani?
Ha olyan sokat sírtál miatta, akkor felkötöm a gatyámat!
Nagyon finnyás vagyok a kaja terén, sokmindent nem eszek meg, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velem. Neked ez mennyire rendeződött, hol tartasz? baba IR miatt nem igazán jön össze, vagy ha igen, akkor félő, hogy elmegy?
Gyöngyvirág88
2015-01-27 21:32:01
 
Amúgy vannak nekünk való édességek, meg bármilyen sütit meg lehet csinálni IR kompatibilisen :)

Belejössz majd, ne aggódj :)
Pihend ki magad, fejben készülj és hidd el, minden rendben lesz :)

Amúgy én olyan édesszájú voltam, hogy simán naponta lecsúszott egy tábla csoki, most pedig alig kívánom :)
Gyöngyvirág88
2015-01-27 21:27:29
 
Fantasyc

Endokrinológushoz és dietetikushoz menj, ők fognak tudni segíteni.

Fehér cukor, fehér, kenyér, fehér rizs storno, heti 1 krumpli, sok sok fehérje :)

Reggel tilos a tej, a joghurt. Gyümölcsöt max uzsira. Elég sok infot fogsz kapni, de hamar bele lehet jönni :)
Bármi kérdésed van, nyugdtan írj :)

Én az első hónapban annyit bőgtem, mint eddigi életemben összesen :) Aztán ma már olyan szépen eszek 3 óránként, hogy öröm nézni :)
Fantasyc
2015-01-27 21:24:53
 
Köszönöm szépen a sok segítséget, egyenlőre ma összezuhantam, de holnapra össze szedem magam és elmegyek házi dokihoz. Kérek beutalót még amire kell és életmódváltás. :-(
Édesszájú vagyok, amit most elfelejthetek, de remélem én sem fogom ennyire kívánni. Ha van valakinek valami jó kis étrendje, vagy hogy mit szabad, mit nem, hogy kell étkezni, szívesen veszem. :-)
Ahogy áll a szénám, ebben a hónapban nem is reménykedek.
Szitakötő
2015-01-27 21:16:11
 
Sziasztok
Klau84 és Tsibe, én is szedem a méhpempőt, nekem nem zavart be a ciklusomba, nem éreztem semmi változás, de eddig nem is segített. Nekem azt javasolták, hogy 2 hónapig szedjem minden reggel, kivéve azokon a napokon, amikor megvan, aztán 1 hónap szünet, majd újra. Állítólag csodákra képes, de ezek szerint nem mindenkinél, mert én már a 2. 2 hónapos kúrán is túl vagyok, de még semmi :(
Klau84
2015-01-27 20:37:40
 
Fantastyc! köszi,holnap reggel megmérem a hőm,remélem magasabban lesz :)
Szevike! ha tudtok mindenképp bújjatok össze a pároddal,ma is meg holnap is,szerintem most van itt az idő :)
Tsibe! Én menzesz alatt (ami remélem nem lesz) abbahagyom azokra a napokra és utána folytatom tovább a méhpempőt.
Erika!szorítok Neked is ezerrel!
Szép estét csajok!!
Mejjja
2015-01-27 19:47:55
 
Fantastyc neked magasabb a 120as inzulinod mint az enyem nem??? Akkor neked is az van.De az orvos azt mondta sportal dietaval es gyogyszerrel visszafordithato ez a folyamat.De ez teljes életmod váltassal jár..ami nem olyan nagy baj mert ez nemcsak IR miatt de mas miatt is elonyos ;) Az IR esek nehezen fogynak..ez is lehet tünet.Mondjuk én meg pont nagyon vekony vagyok...szal ez meg ellent mondas.
Gyöngyvirág88
2015-01-27 19:42:11
 
A terheséget is gátolhatja, de teherbe eshetsz, mint én. Viszont kezeletlen volt még az IR-em, el is ment a baba :( Úgyhogy nem játék :(
Gyöngyvirág88
2015-01-27 19:40:39
 
Így van, a harangos példa nagyon jó. Valószínűleg gyógyszert fogsz kapni és diétára fognak, plusz a sport is meghatározó lesz az életedben :) Nem kell megijedni tőle, én azóta ezerszer jobban vagyok. Mikor mész vissza a dokihoz?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!