Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Edina1985
2015-04-02 20:41:29
 
ma voltunk andrológusnál. a párom hormonjai rendben vannak és a doki Fer14-et javasolt. ti mit adtok a párjaitoknak? hol lehet a legolcsóbban beszerezni?
Gyöngyvirág88
2015-04-02 19:56:14
 
Szia Ági :) Örülök neki :) Nem biztos ám, hogy gondod lesz vele :) Jobb félni, mint megijedni, ezért szóltam róla :)
Ági41
2015-04-02 19:48:15
 
Szia Gyöngyvirág!

Tegnap elkezdtem szedni a Meforalt, eddig nem hajtott meg.
Andi1989
2015-04-02 16:05:26
 
kardvirág,
nekem is megfordult az ovu lehetősége a fejemben... Nem bánnám, mert úgy néz ki, hogy ez ahónapunk már most elúszott-csak ha valami csoda nem történik-,mert úgy néz ki, hogy pont a jövő héten nem lesz itthon a férjem..:( ááááá.....
nem hiszem, hogy felfáztam, szerencsére nem szokásom, de ki tudja...
fszonja
2015-04-02 15:52:17
 
vettem be dupla adag magnéziumot, reggel is délben is, és úgy érzem jobb. feszül a hasam, de nem fáj. lekopogom! bízom benne, tényleg csak ez kell.

Köszönöm a tippeket.
kardvirag
2015-04-02 15:33:25
 
Andi köszi szépen a bíztatást! Neked is mihamarabbi babásodást kívánok!!! Nem fáztál fel és azért fáj a hasad?
fszonja
2015-04-02 15:32:35
 
Andi, sok lány a mensi után egyből ovulál. nekem egy ismerősöm így lett terhes. azt hitték nem lehet akkor baj, mégis :) mármint örültek neki, csak nem számoltak extra ovuval.
Andi1989
2015-04-02 15:29:18
 
Jesszus, egy napig nem nézek fel ide, és máris egy óra, mire visszaolvasok mindent..:D

Edina, nagyon sajnálom.:( Én is azt tanácsolom, hogy vizsgáltasd ki magad, mert lehet, hogy a beágyazódásnál vagy valami... Én is így jártam.( Az első küretem szövettani eredménye az volt, hogy többszörös vetélés. Néztem, mint a borjú, mert nem tudtam róla, hogy lettem terhes lettem volna- az évekkel ezelőttit leszámítva. A mostani műtét során meg kiderült, hogy elégtelen a peteérés szakasza. Így lehetett az, hogy amikor késett 1-2 napot, valószínűleg baba volt a dologban, de nem tudott velem maradni)

Kismamik,
olyan jó olvasni, hogy vizsgálatokra jártok, izgultok... Irigykedem..:D De nyugodjatok meg, minden rendben lesz a Picikkel.:)

Én ma meg akarok halni, úgy fáj a hasam, de nem tudom, mitől... Mintha peteérés lenne, de az szinte lehetetlen, mert még ma sem múlt el teljesen a vérzésem...
fszonja
2015-04-02 15:17:05
 
kardvirág, utolsó mensi első napjával számolj, és akkor tudod pontosan hány hetes vagy.
én pl 5+5 napos, de mivel az ovum később volt, így a baba 4 nappal kisebb, ami pl az uh-nál sokat számít (valószínű ezért is volt nagyon pici a petezsák)
kardvirag
2015-04-02 15:14:19
 
Kb.5 hetes vagyok.....vagy 4 hét 3-4 napos....
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!