Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Gyöngyvirág88
2015-04-05 06:52:38
 
Nem is fél fok, csak fél tized fok :) Igen korán van, bocsi :)
Gyöngyvirág88
2015-04-05 06:44:58
 
Kicsikincs

Ez a fél fok még nem igazán mérvadó, ebből még bármi lehet. Ha 36.8 közelébe ugrik, és akörül vagy feljebb megy, akkor mondhatjuk, hogy megvolt az ovu :)
kicsikincs
2015-04-04 21:48:31
 
Köszönöm aranyos vagy! Mától már emelkedés látszik, viszont a tesztem meg halványabb mint tegnap volt! :/ Hát ezt sem értem!!!
Anitacool
2015-04-04 21:35:12
 
Nekem sokat segített ez a cikk, hogy megértsem mikor mi történik. :-)
Szerintem várd ki a holnapi ébredési hődet, és abból hátha kiderül, hogy megvolt-e az ovu. Már nem kell sokat várni :-)
kicsikincs
2015-04-04 21:29:57
 
Anitacool!
Köszönöm a linket aranyos vagy! Ezeket olvastam csak az a baj h ebből nem igazán tudom meg. Azaz tudom mert felfogom :D csak Jobb szerettem volna személyes tapasztalatot is!
Anitacool
2015-04-04 20:56:27
 
Kicsikincs, ez egy szuper összefoglaló oldal, olvasd át! :-)
http://www.pocaklako.hu/ha-nem-jon-a-baba/termekeny-napok-termeszetes-jelei/
kicsikincs
2015-04-04 20:20:20
 
Sziasztok lányok!
Lenne hozzátok egy kérdésem! Igaz nem szoktam nézegetni max havi 1-2 alkalommal de ma megnéztem a méhnyak állapotát és nagyon lent éreztem. Szinte az újam 3/4 részénél stop volt! Bocsi de ezt csak így tudom elmondani! :) Az h kemény vagy puha...hát nem tudom de szerintem kemény. A méhszájat is éreztem de azt sem tudom mikor nyitott és mikor zárt! Viszont a nyákom kezd áttetszővé válni és elég nyúlós már. A hasam 2 napja szurkálgat! Segítenétek ezt kibogozni nekem? A görbe értelmezését is megtanultam tőletek (GYÖNGYVIRÁG) :D most ebben kérném a segítségeteket! Mikor jó és mikor nem. Hogyan is működnek ezek a dolgok.
Anitacool
2015-04-04 17:07:17
 
Fantasyc drukkolok, hogy bejöjjön a korábbi ovu! :-) Mindkettőnknek! :-)
Klau84
2015-04-04 16:52:20
 
Csajok!
bocsi,hogy undi kérdést fogok feltenni: mitől lehet,hogy a menzesz utáni barnázás szex hatására elmúlik? már többször is előfordult és nem értem az összefüggést,ha van egyáltalán :)
Boldog Nyuszit Mindenkinek!! :)
Fantasyc
2015-04-04 14:26:09
 
Sziasztok!

Flora, azaz Petra gratulálok!!!!
Ez olyan jó időszak, remélem sokunk beleesik ebbe a pozitív hullámba. :-)

Az ovum nekem is előrébb jött, nem tudom miért, mindenesetre nem bánom, mert együtt voltunk, lehet, hogy ez hozza meg a mi babánkat is. :-) Mi sem számítottunk rá, mert nekem a 16. nap körül szokott lenni.
Szorítok mindenkiért és Áldott Húsvétot kívánok mindenkinek! :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!