Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
fszonja
2015-04-04 08:39:27
 
Atthemoment mi egy idosek vagyunk :)
Flora gratulalok! Nekunk is masodjara sikerult, ugy, higy 14 eve az endo mutetem utan azt mondtak 5 even belul szuljek, mert utana csak nehezen johet ossze.

VADITIMI olvasol meg minket? Hogy vagy voltal mar dokinal? Vhol jelentkezz
fszonja
2015-04-04 08:33:56
 
Anitacool azt nem tudommiert kerult elorebb az ovud, a lenyeg, hogy remelhetoleg szerettetek egymast elotte :)) ha iszol teakat az csinalhat ilyet
FlóraP
2015-04-04 08:23:03
 
Kathy, megírom majd , nagyon izgulok , remélem rendesek lesznek bent . Új a lakhelyem, itt még csak egyszer voltam Nőgyógyásznál , de most egy másik dokihoz írt be a recepciós .. Itt úgy van , hogy ahova épp jut hely .. :/ Te is irj majd mi van veled , nagyon kiváncsi vagyok , főleg , hogy egy idősek lehetünk :) Vigyázzatok magatokra , mindeninek kellemes ünnepeket kívánok ! Puszi : Petra ( sajnos nem tudom megvaltoztatni a felhasználói nevem :( )
Anitacool
2015-04-04 08:22:34
 
Gratulálok Flóra! :-) Így tovább, lányok!

Nekem úgy látszik, tényleg nagyon előre csúszott az ovum. Nem tudom, mikor szokott lenni, de legutóbb a 19. ciklusnapomon volt, most a 9. napon. Érdekes. :-)
Kathy16
2015-04-04 07:37:08
 
Flóra, szívből gratulálok!:))
Pont egyideősek lehetünk, én is múlt péntekre nem vártam:) Én 8-án megyek első UH-ra, már alig várom!:) Majd írd meg, mi volt a dokinál!:)

Áldott húsvétot kívánok mindenkinek és hozzon a nyuszi minél több pozi tesztet!:)
FlóraP
2015-04-03 21:54:21
 
Sziasztok , nemrég küldtem a görbém , igazából az elején vezettem , aztán már nem figyeltem , nem akartam 'rászresszelni' a babaprojektre.. 27. Én kellett volna megjöjjön a bajom , de csak enyhe barnázásom volt egy napig . A párom erősködött , hogy csináljunk egy tesztet , mert ő biztos benne , hogy elsőre sikerült . Jo, jo mondom persze , biztos nem sikerült elsőre , nem érzem ezt , ráadásul hátra hajló a méhem , és az orvosom egyszer azt mondta , hogy nehezen fogok teherbe esni majd ha babát tervezek .. Végül megcsináltam délután a tesztet , es halvány pozitív lett , nem hittem el , utána megint csináltam egyet , ez már jobban kivehető volt , és végül másnap hajnalba csináltam még egy tesztet ami mar jóval erősebb volt mint a másik kettő . Felhívtam a Nőgyógyászatot , és 7.- re kaptam időpontot . Nagyon izgatott vagyok és kiváncsi minden rendben e és hogy hány hetes terhes lehetek , én 5 re tippelek ahogy számolgattam . Szoktalak titeket olvasni , mindeninek sok sikert kívánok !! Bocsi hogy hosszúra sikeredett . :$ puszi nektek !! (Sajnos képet nem tudom hogy lehet csatolni )
kicsikincs
2015-04-03 20:04:39
 
Köszönöm Atthemoment! :) Ez meg tudom venni esetleg Rossmann-ban is? Vagy hol??
fszonja
2015-04-03 15:53:23
 
Sima ugyeletre eljutottunk, a gyors vizelettesztben magas volt a feherversejt, igy tovabb utaltak keddre ultrahangra. Ja nem mo-n elek, ezert ilyen nehezkes. 12 hetig nem is csinalnak alap esetben uh-t, meg szerencse hogy jarok haza, a komolyabb vizsgalatokat otthon fogom megcsinaltatni. Remelem minden rendben a babaval. Hetvegen hasznaltam nystatinos huvelykupot, ra ket napra jott ki, igy nem ertem.

atthemoment
2015-04-03 15:48:05
 
Kicsikincs

Az van ráírva, hogy nők és férfiak egyaránt. És hogy szellemi és fizikai erő növelésére.
kicsikincs
2015-04-03 15:43:41
 
Atthemoment!
Ezt a fajta macát is szedhetik a nők? :) Látom ez sokkal olcsóbb mint a többi.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!