Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
fszonja
2015-04-06 10:33:12
 
Anitacool :( azert a dokid nem a legempatikusabb. Hajra neked es mindenkinek!!
kardvirag
2015-04-06 09:24:16
 
Köszönöm Anita, hogy ezt megosztottad velem.

Sok sikert Neked és kicsikincsnek is! Mindent bele! :)
Anitacool
2015-04-05 21:56:14
 
Tavaly decemberben lett vége. A dokim azt mondta, hogy ez előfordul, és ne csináljak belőle nagy ügyet. Azt mondta ne aggódjak, ő nem hiszi, hogy baj van, mert a terhességek 25%-a vetéléssel végződik. Kellett műteni sajnos, ami elég borzasztó volt minden szempontból. A kórházban a ember csak egy futószalagos eset, és ezt éreztetik is. Tőlem pl. megkérdezték, hogy minek sírok a folyosón. De nem ez volt a legrosszabb, ami történt, tudnék mesélni.
Egyébként kikérdeztem a dokikat, hogy napi kb. hány szülés és hány "kaparás" van, és sajnos tényleg ez volt az arány. :-(
De erre gondolni sem szabad!!
A dokim szerint nem a vírus okozta az egészet, de pénteken belázasodtam, vasárnap meg elkezdtem vérezni, elég gyanús.
Botrány ez az egészségügy..

Kicsikincs, mindent bele! :-) Mi is rákapcsoltunk! :-)
Kíváncsi vagyok a holnapi hőnkre :-)
kicsikincs
2015-04-05 21:47:19
 
Anita!
Holnap is ezzel nézem mert már csak ez van! :) Remélem nem kell mind az 5 db-ot elhasználnom! :)

Kardvirág!
Sajna ma nem tudjuk egymást szeretni mert éjszakai szolija van de reggel ha haza ér 5:30 körül akkor talán megtudom fogni ,,apát" :D Muszáj lesz mert itt az ideje neki! Neked már nagyon szupi h ott a kis pocaklakód! :)
kardvirag
2015-04-05 20:23:45
 
Anita mikor történt ez a vetélésed? S nem mondta a doki miért történhetett? Akkor nem kellett kaparjanak? Ez a vírus influenza-szerű volt vagy egyeb?
kardvirag
2015-04-05 20:22:09
 
kicsikincs akkor Szeressétek nagyon egymást ma és holnap! :) Nekem kb.csüt.lehetett az ovum, és előtte kedden és szerdán voltunk együtt. És összejött. :)
kardvirag
2015-04-05 20:20:05
 
Sajnálom Anita, szörnyű lehetett! Kitartást nektek a továbbiakban, összejön a baba! :)
Anitacool
2015-04-05 19:49:20
 
Ha ugyanazzal a típussal nézed, és úgy jelentős a változás az információ. De a különböző márkák ugyanúgy eltérhetnek egymástól, mint a terhességi tesztek esetén.
kicsikincs
2015-04-05 19:13:36
 
Mivel elfogyott a netes tesztem így vettem ezt a fajtát! Lányok!!! Ki használ/t ilyet? Lehetséges h ennyit emelkedett volna az LH szint 1 nap alatt?? Tegnap alig ha látszott a második csík ma meg igen szép már!! :) Holnap holnap után sztem meglesz az ovum!
http://kepfeltoltes.hu/150405/CAM00272_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Anitacool
2015-04-05 18:26:00
 
Kardvirág semmi gond, sajnos elvetéltem 9 hetesen (6 hetes korú embriók voltak) miután elkaptam egy durva vírust (bár nem mondta az orvos, hogy emiatt lett volna). A családunkban az ikerterhesség nem ritka, így nem volt meglepő, hogy úgy alakult :-) De nagyon-nagyon el voltunk keseredve, mikor közölték velem, hogy "ebből már nem lesz gyerek". :-(
Most szeretném nagyon, ha visszajönnének hozzánk - akár egyesével, akár egyszerre-, és már jó előre feltöltöttem magam vitaminnal, hogy csökkentsük a rizikófaktort. Nagyon szerettük őket már ilyen korai stádiumban is. Elképesztő módon lehet kötődni hozzájuk. Szóval nagyon bízunk! :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!