Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Gyöngyvirág88
2015-06-18 21:04:38
 
Én is ezzel nyugtattam magam, hogy annak úgy kellett lennie.
Én hiszek ebben. Ha később derült volna ki, hogy beteg, én akkor sem tartottam volna meg, úgyhogy így "jobb" volt.

Kitartás Lányok!!
Anitacool
2015-06-18 20:51:50
 
Szóval ezt a vizsgáló orvosom mondta, az kimaradt.
Anitacool
2015-06-18 20:42:53
 
Lányok, szörnyű lehet ez a bizonytalanság. Nekem annak idején - amikor kezdődött a vetélésem és még nem lehetett tudni, hogy mi lesz-, hogy higgyem el, ha nem marad meg a baba, annak jó oka van, többnyire genetikai hiba, és jobban járok, ha elmegy, mintha betegen születik. A méhen kívüli terhességnél is jobb.
Tudom, hogy ez sovány vigasz, és remélem, sőt bízom benne, hogy nálatok nem így lesz. Csak azt akartam ezzel mondani, hogy sajnos mindenre fel kell készülni, de küldöm nektek a pozitív energiát!!!
Dettikécske
2015-06-18 20:17:12
 
KIRA.Én már nem tudom mit gondoljak,holnap a saját elemzésem alapján,amit a netről irtam ki,döntök,ha pozitiv és magas a hcg,akkor megyek maszek alapon,ahol 5000 ft ember számba vesznek,nem futoszalagra tesznek,és nem mondanak semmit,csak dobálnak,ha negativ,akkor szintén maszek alapon hormon vérvétel,és ciklus beállitás stb,,,,,már kisirtam ma a szemem,nem tudom hova tenni a dolgokat,,,,és se füle se farka,, nem tudom mi van,,,,,:(((Gondolok rád,vigyázz magatokra......
Kira84
2015-06-18 19:57:42
 
Dettikécske. Hát igen ilyenek ezek az orvosok,azzal nem is törődnek hogy minket majd meg esz a fene hogy végre valami pozitív dolgot lássunk vagy mondjanak nekünk.Én sem tudom hogyan fogom kibírni Keddig mert az előbb már úgy véreztem hogy azt hittem megjön aztán lefeküdtem és megittam a Palástfű teámat és utána már jobb lett,ezt azért iszom mert méh erősítő,vérzéscsillapító és meggátolja a baba kilökődését.Nekem ezt mondták és ha iszom érzem hogy használ is,na persze szedem az Utrót,magzat védővitamint meg magnéziumot.Bármit beveszek vagy megiszok amit a dokik mondanak csak megmaradjon a baba.
Dettikécske
2015-06-18 19:50:44
 
Kira nekem is szedules van,es kb ket hete ketszer volt hajnalban ajulad erzesem,szerencse h kozel volt a kanape....es mar nem tudom miert......es fogalmam sincs mi lessz holnsp a hcg etexmeny,doki meg szabin....azt mondta o csak hetfon lessz de ha nagyon kivancsi vagyok ra bemehetek holnap,,,kosssz es majd elemzem egyedul.....
Kira84
2015-06-18 19:12:06
 
Hát lányok most már 3 napja olyan erős szédülések jönnek rám hogy úgy érzem össze esek,már ott tartok hogy nem merek vezetni mert spontán jönnek rám a szédülések és van hogy 30-percig is eltart míg elmúlik.Ez nagyon fura..
Dettikécske
2015-06-18 17:06:25
 
Holnap kiderul a verbol nega,v,pozi,itt azt irta a drno az is lehet h.mivel fogamzasgatlot szedtem,egy ciklusom volt ezenkivul,nem allt meg be es attol va kesik es vagyok rossszul. , ,,,, holnap kiderul,,,,,,
Dettikécske
2015-06-18 14:32:21
 
A homerozest felfugesztem.....
Dettikécske
2015-06-18 14:24:10
 
Ok
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!