Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dettikécske
2015-06-19 09:14:06
 
ja és ARCHANGEL,NEM BÁNTOTÁL SENKIT SZERINTEM,,,,:)
Dettikécske
2015-06-19 08:49:08
 
ja és ma a hőm is leeset 36,1 re ami alatta van az alapnak ugy hogy nagy valószinüsége a hormonok játékának a gyoogyszer miatt,,,,,mgörbém már nem tudom irni nem engedi tovább...igy ha megjön is az utolsó napot kell átirnom rajta h ujjat kezdhessek,,,,
Dettikécske
2015-06-19 08:46:51
 
Haza érek irok,,,,,
Dettikécske
2015-06-19 08:45:46
 
Archangel,csak hétfőn lessz orvos,szolonokn meg csak szolnokiakat fogadnak,annyit csak meg tudok álapitani addig is hogy negativ vagy pozitiv,van hcg,vagy nin,magas vagy alacsony,,,maszekhoz is csak hétfőre tudok bejelentkezni,de nekem egyre nagyobb a gyanum hogy csak a hormonok játszanak velem,nem áltt be a ciklusom a fogamzásgátlo abbhagyása után,ez még csak a második ciklus,nagyon azt érzem, hogy meg fog jönni....
Archangel85
2015-06-19 08:15:44
 
Jajj jajj csajok annyira sajnálom. :((
Ez a bizonytalanság őröl fel.
Én az első méhenkívűlinél teljesen padlón voltam, a régiek emlékeznek talán. De így kell lennie. És az is igaz inkább legyen egy spontán vetélés mint méhenkívűli.
Detti, ne elemezd egyedül a hcg szintet vidd dokihz, ez nagyon em játék. Nekem látták a petezsákot!!!! Happy voltam minden, aztán 2 hét múlva nem nőtt sokat a petezsák mondták hogy elhal a terhesség!!! Méhen belül!!!
Még aznap este kerültem életveszélyes állapotba. fél óra és ott halok meg. Ez nem vicc. Mndjuk nekem durván magas volt a hcg ebből is arra következtethettem volna, hogy minden rendben, és persze minden rendbe volt, csak a petevezetékemben, ami szét is durrant. Szóval az ilyen eseteket nem szabad félvállról venni. Lehet bízni és reménykedni, de nem tétlenkedni. Így 2 méhenkívűli után, már nem is tudom én mikor fogok újra megnyugodni, ha ismét babásleszek. Talán már ha megszültem :D
Nem akartam senkit bántani.
Anitacool
2015-06-19 07:08:44
 
Miért kezdtél barátcserjét szedni?

Ezen a 36,6-on leragadtam.
Anitacool
2015-06-18 21:59:45
 
Nekem is 35 naposak voltak, aztán 50 lett, csak nekem úgy is maradt. :-/
Kicsifény
2015-06-18 21:53:21
 
Anitacool, köszi, de csak egy ciklust rögzítettem ide, ami 45 napos volt, ezért oda számolja a mensit. De előtte 30-35 naposak voltak, csak mikor abbahagytam a barátcserjét, rögtön 45 napos lett.
Anitacool
2015-06-18 21:20:41
 
Kicsifény, sanszos, hogy még nem volt. De még lehet! Ha jól látom, van idő még a következő menzeszedig.
Kicsifény
2015-06-18 21:16:06
 
Detti, nagyon drukkolok, hogy jó legyen az eredmény és ott legyen a baba, jó helyen, rendben!

Nálam lefelé megy a hő, úgyhogy lehet meg fog jönni úgy, hogy nem is volt ovum. :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!