Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
lisa74
2015-06-19 21:04:13
 
Köszi.. Elmentem melo uzän sétálni egy kicsit.. Most jobb.. :-) jó éjszakát mindenkinek.. :-)
Dettikécske
2015-06-19 20:48:09
 
Lisa,en nem tudom,itt azt irta nekem a dr, a kek panadol amit lehet,de kerdeztem azt is egy szem nurofent vettem be amikor azt felteteleztem baba van,azt mondta egy szemtol nem lesz baj,csak a rendszerestol,de vizes ruha is jo,es mondtsk meg a citromos vizet is,,,;)
lisa74
2015-06-19 19:23:32
 
Délután óta nagyon fàj a fejem.. Szerintetek algopyrint lehet be venni??
Kitti9001
2015-06-19 18:21:12
 
Nekem a doki azt mondta, hogy még aznap el kell menni orvoshoz. Akár ügyeletre. Én ott voltam.
Anitacool
2015-06-19 17:54:04
 
Egyetértek Detti.
Nekem küret után egyből megszűntek a tünetek, szaglás kb. 1 hét alatt állt vissza.
Kira mindenképp menj dokihoz majd ha vége a vérzésednek, hogy nézze meg lezajlott-e teljesen.
Fel a fejjel lányok!!!! Eljön a mi időnk is hamarosan!!!
Dettikécske
2015-06-19 17:28:12
 
Minek kuldi el ketszer,,,,Sajnslom Kira,fel a fejjel eljon a mi idonk is.....az is baj am amit kimondtak rad a korhazba,,,,a szavaknak is erejuk van,es a felelemnek amit ez altal kivaltottak beloled,inkabb nyugodt korulmenyeket kellett volna tetemteniuk,es biztatni,,,,jo kotelesek meg mondani van masik veglet is de nem igy,,,,
Dettikécske
2015-06-19 17:23:50
 
Anitacool,en is azt erzem mint Kira a csalodassal kapcs,en pedig a tunetek es menses kimaradad miatt hittem h. Ott van,,,es en amikor haza jott ma a parom azt ketdeztem haragszik e ram ez miatt,es en is azt ereztem csalodast okoztam,de ettol sokkal dragabb en vagyok butus.... Kira,az lehet neked sem veletlen volt az alomod,majd valosag lesssz.....;))))))
Kira84
2015-06-19 17:16:43
 
Hát igen csak az a baj hogy 8-db pozití tesztem lett, és én buta azt hittem nem ismétlődik meg velem újra ez a helyzet olyan biztos voltam hogy most minden rendben lesz.
Dettikécske
2015-06-19 17:11:38
 
Anitacool,en is azt erzem mint Kira a csalodassal kapcs,en pedig a tunetek es menses kimaradad miatt hittem h. Ott van,,,es en amikor haza jott ma a parom azt ketdeztem haragszik e ram ez miatt,es en is azt ereztem csalodast okoztam,de ettol sokkal dragabb en vagyok butus.... Kira,az lehet neked sem veletlen volt az alomod,majd valosag lesssz.....;))))))
Kira84
2015-06-19 17:03:30
 
Lányok a terhességi tünetek mikorra múlnak el teljesen?
A hasam nem fáj nem görcsölök.
A melleim még érzékenyek és még érzem a szagokat .
Hány nap kell hogy ne érezem ezeket?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!