Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kira84
2015-06-19 17:01:07
 
Igen biztosan eljön majd egyszer nekünk is,ami a legfurcsább hogy pont ma úgy ébredtem hogy álmomban láttam a lányomat aki olyan 10-11 éves lehetett gyönyörű szőke göndör haja volt és kék szeme és volt egy fiam is, aki kiköpött apukája volt. 5 éves volt kb .Olyan szépek voltak, a páromat is láttam az álmomban ahogy mondja nekik hogy mars lefeküdni.Olyan szép álom volt boldog voltam...
Anitacool
2015-06-19 16:47:07
 
Kira egy pillanatra se gondold, hogy csalódást okoztál, ezt verd ki a fejedből!
A terhességek 25%-a korai vetéléssel zárul, egyáltalán nem egyedi eset, pláne nem a te hibád. Ez csak természetes szelekció, ne aggódj!
Dettikécske
2015-06-19 16:37:18
 
Kira,meg lessz ne agodj,sikerülni fog,erősitsd adigg a szervezeted,én is ezt tezsem,szedem a czeizel 1.et,magne b6 ot,meg rendeltem a lady ciklus teát,ami a ciklust,hormonokat is helyre állitja és a tehrbe esést is sekit,páromnak pedig fer14 et veszek és megcsinálja a 3 honapos kurát.én is csalodott vagyok,de ujra neki futunk,mert akarjuk,és egymás melett vagyunk,és támogatjuk egymást,Hiszem hogy az álom sem véletlen volt az ultrahangos monitoron a babánk,és ultrahangos szivdobogás,azéert mert meg lessz csak nem most,de meg lessz,Egyébként mig a vérvételre vártam végig azt halottam a fejembe,h ..nincs itt az ideje,, de eljön,neked is kira,nekünk is,és a többiknek is,,,,,,:)))
Kira84
2015-06-19 16:11:06
 
Köszönöm lányok hogy támogattok,a sírás sokat segít hogy feldolgozzam a veszteséget.
És a párom is mellettem áll és vigasztal,úgy érzem csalódást okoztam neki és magamnak is de majd csak lesz valahogy,talán a majd valamikor a következő baba sikerül majd.
Anitacool
2015-06-19 13:34:26
 
Archangel megértem a dühödet. Mire lejár a kényszerpihenő, remélem elpárolog. Arra nem mondtak semmit, hogy 2/2 méhen kívüli volt? Ez mitől lehet?

Kira és Detti sajnálom. Mindenképp orvossal kell konzultálni. Nekem sajnos küret lett belőle anno. De remélem legalább szép új friss talajba ágyazódik a következő. :-)

Lehet, hogy nekem csak most a napokban lesz ovum, nem tudom miért de most megint arra utaló jelek vannak. Kíváncsi leszek!
Dettikécske
2015-06-19 13:00:47
 
Semmi baj Gyöngyvirág...:)

Csajok,akiknek még nincs babájuk olvassátok el a lady ciklus teárol amit kiraktam linket,a teherbe esést is könnyiti olvassátok végig,cicka fark,palástfű,anizs,citrom fű van benne....
Gyöngyvirág88
2015-06-19 12:55:24
 
Nem láttam, bocsi :/
Dettikécske
2015-06-19 12:54:01
 
Köszi csajok,,,,,
Igen irtam gyöngyvirág negativ.....
lisa74
2015-06-19 12:39:10
 
Kira.. Nagyon sajnàlom, probàlj erős lenni.. Kítartàst.

Dettikécske.. Ne keseredj el,ha beàll a ciklusod, mi den rendben lesz..
Kitti9001
2015-06-19 12:38:27
 
Kira, Sírj, add ki az érzéseid! Meg kell gyászolni, akármekkora lehetett.viszont ilyen esetben is el kell menni orvoshoz, hogy leellenőrizze minden rendben van-e. Nekem nem látták a terhességet, de úgy is megvizsgáltak, és egy hét múlva is vissza kellett menni újabb ellenőrzésre. Vigyázz magadra, gyors lelki felépülést kívánok, tudom mit érzel...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!