Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Gyöngyvirág88
2015-06-19 12:36:58
 
Tudod már az eredményt?
Dettikécske
2015-06-19 12:34:01
 
Na én megyek a teáért,azt irja ha nincs meses két hétig kell inni abbahagyni és ha nem jön meg 5-7 nap mulva akkor hormon vizsgálat szükséges,,,,,ezt meg probálom elötte.....
Gyöngyvirág88
2015-06-19 12:19:36
 
Sajnálom Kira :( Én is így voltam, néhány hétig, aztán kezdtem jobban lenni és újra előtört, hogy én igenis szeretnék babát. Most sírj, az jót tesz és meglásd, eljön az az idő, hogy újra fellángol az érzelem.
Dettikécske
2015-06-19 12:10:17
 
Sajnálom Kira...:(Ne add fel kérlek,....
Nekem nincs baba,de még mindig jobb mintha méhen kivüli lenne,ugyhogy a hormonok játszanak velem a fogamzásgátlo abbahagyása miatt,igy most meg probálom a teát,h helyre álljon aztán majd meglátjuk,,, remélem össze jön az idén....
Kira84
2015-06-19 11:48:12
 
Hát lányok az én angyalkám ,újra angyalka lett.
Mindenféle görcs nélkül ma kb 20 perce megjött a rendes vérzésem.Ez ellen már nem lehet tenni.Talán szerencsés is vagyok hogy nem kellett műtétre menni mert azt nem tudtam volna elviselni ha látom és közlik hogy méhen kívüli és el kell venni,de azt sem ha azt mondják hogy beteg.
Most úgy érzem soha többet nem akarok terhes lenni,egy világ omlott össze bennem.csak sírok és a kicsikémre gondolok és remélem hogy most már nem szenved és jó helyen van... Úgy érzem felemészt a fájdalom..
Archangel85
2015-06-19 11:13:50
 
Köszi Anita kérdésed. Jobban. Már szinte sírva röhögni tudnék ezen, hogy ilyen már tényleg nincs. Abszolút nem érdekel most ez a babás téma, amúgy is pihenőre vagyunk ítélve 2 hónapig, úgyhogy most nyáron pihi van. 3 éve szenvedek bőgök elegem van, olyan szinten, hogy el se tudom mondani. Most nem érdekel semmi. Amikor úgy esik jól megiszom egy sört, urambocsá elszívtam 4 után egy cigit. ( az mást tészta hogy most újabb 4 évig nem kívánom :D). De nem érdekel most ez. Alig várom, hogy vízbe mehessek, és strandra fogunk járni, és végre biciklizni akarok, és görkorizni, és nem akarok hőt mérni, és ezekre gondolni, én ebbe most elfáradtam. Szeptemberben majd újra inszem, közbe majd csináltatok egy átjárhatóságit, és ennyi. Szóval kérdésedre válaszolva dühös vagyok, nem szomorú :D
Kitti9001
2015-06-19 11:13:24
 
Dettikécske, nagyon elégedetten tudom ajánlani neked a cickafark, palástfű kúrát. Menstruáció első napjától cickafark reggel-este. Ovu után menstruációig palástfű. Esetedben először ezek egybe keverésével kell kezdeni, és utána a normál folyamat szerint.
Vagy a méhpempőt tudom ajánlani, nekem attól lett ilyen meredek ovum.
Nekem mindkét kúra bejött. 42 napról hozott helyre az első verzió.
Gyöngyvirág88
2015-06-19 09:28:08
 
Olyan szomorú dolgok ezek :( A terhesség a világ legtermészetesebb dolga kellene, hogy legyen, erre mi van? Több 100.000 nő kínlódik, hogy babája lehessen, sír, szomorú. Akinek meg kajakra nem kellene gyerek, az meg potyogtatja...
Anitacool
2015-06-19 09:23:44
 
Archangel hogy vagy azóta? Lelkileg.
Dettikécske
2015-06-19 09:20:57
 
http://ladysdoctor.com/hu/Gyogyteak/reszletek/lady_ciklus_tea_155/


Lehet ezt fogom megprobálni ha nincs terhesség és nem jon meg a hétvégén,nekem már volt 2 éve h, nem volt 3 honapig,és aztán gyogyszerrel hozták meg,azért szedtem a fogamzásgátlot is h, rendszeres legyen,és talán ez a baj h nem szedem,de ugye bár babát szeretnénk,de majd megkérdem a dokit ha lessz h mi a véleménye rolla,,,,,,azok vannak benne amit itt isztok egy páran....na mentem majd leszek irok....:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!