Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Brigi05
2015-06-21 15:01:55
 
Hát képet nem csináltam,de még nem dobtam ki próbálok majd,nem tudom mennyire látszódna a képen!
Annyira halvány hogy addig nem hittem hogy ott van amíg a párommak meg nem mutattam és ő rá nem mondta hogy ő is lát ott valami csíkot,de ő rögtön mondta hogy ne éljem annyira bele magam mert ez biztos csak azért mert ahogy a pisi oda került és hogy az ázás miatt,de mondtam neki hogy csík csak akkor van ott ha valami van! De még azért valóban nem élem bele magam!
Nóri90
2015-06-21 14:49:56
 
Brigi!
Az ovuteszt akkor is lehet ketcsikos, ha nincs babal
Viszont a terhességi tesztem nekem csak akkor lett ketcsikos(eleinte alig lehetett látni), ha volt baba.
Nem tudsz feltenni képet?
Brigi05
2015-06-21 14:42:25
 
Sziasztok!
Kb 2 hónapja írtam nektek a görbémmel kapcsolatban és azóta követlek titeket folyamatosan!
Gratulálok akiknek sikerült a baba! :)
Nekünk ez az első èles hónapunk,hőt nem mértek ugy voltam vele,hogy adok magunknak pár hónapot mindenféle figyelgetés nélkül,viszon ovu tesztet használtam!
A rendszer szerint 12.-én volt ovu,de a teszt alapján 2nappal hamarabb,azokba a napokba elég aktívak voltunk!
Pár napja olyan mintha folyamatosan meg akarna jönni (pedig még van vagy 5 nap),görcsöl szurkál a hasam nagyon ingerült vagyok!
Türelmetlen vagyok és három napja csináltam jós tesztet halvány lett a tegnapi már erősebb csík,de a mai egy picit megint halvány (bár nem első vizelet).
De sajna nem bírtam ki és megcsináltam reggel egy olyan terhes tesztet amire az van írva hogy a menstruálció előtt 4 nappal,hát ha jó fényben nézem van rajta egy halványacska csikocska (tudom várnom kellett volna).
Azt szeretném kérdezni hogy ez az ovu teszten még akkor is lehet 2 csík ha nem baba van a dologban?
Kicsifény
2015-06-21 13:42:40
 
Sziasztok!
Klau, gratulálok! :)

Linda, tényleg az a fura, hogy a duphaston után sem megy fel a hőd, hanem ingadozik. Ellenőrzik közben esetleg a progeszteron szintedet? Nem lehet, hogy az kavar be?

Anitacool, a barátcserjét már az első terhességem előtt is szedtem egy hónapig, mert eléggé rendszertelen ciklusom volt és gondoltam kipróbálom. A doki hozta meg gyógyszerrel a mensit és utána kezdtem el szedni. Plusz mellé csináltam az AVIVA tornát. Első próbálkozásra összejött a bébi.

Most nem megy ilyen gyorsan... :(
A szoptatás után nehezen áll be a ciklusom és azért kezdtem ismét szedni. Csak nem jól szedtem, mert abbahagytam egy hónap után. Most már szedem folyamatosan, napi két szemet.
A hormonjaim teljesen rendben vannak, a peteérés kérdéses, mert nem sikerült még eddig eltalálni, hogy mikor menjek dokihoz, hogy megnézze, van-e épp akkor peteérés.
Mivel a hormonjaim jók, a doki azt mondta, próbálkozzunk pár hónapig, mert mivel már van egy gyermekem, biztos összejön majd és nem akar még most beleavatkozni orvosilag, mert jók a hormonok. Azt javasolta, szedjem pár hónapig a barátcserjét, e vitamint, folsavat és meglátjuk.

Én már lassan semmit nem látok :), fogalmam sincs mi van a ciklusommal. :( Kezdem elveszteni a kitartásom...tudom, hogy más már évek óta próbálkozik, de nekem az elmúlt 7 hónap is nagyon hosszú már, úgy, hogy az első elsőre összejött.

Most apa a soros, őt küldöm kivizsgálásra. :)
Gyöngyvirág88
2015-06-21 11:45:26
 
Az a durva, hogy még a Duphaston hatására se megy fel a hőd, nekem 36.9-37.1 volt rögtön másnaptól, ahogy elkezdtem szedni.
Anitacool
2015-06-21 11:13:04
 
Linda nagyon hektikusak a ciklus hosszaid. Előtte is ez volt jellemző? Doki erre mit mondott? Mikor szeded a Duphansont? Mármint mikortól? Nem értek hozzá, hogy ovu után vagy hogy kell kezdeni.
Linda2009
2015-06-21 11:07:13
 
És ez a mostani.
Linda2009
2015-06-21 11:05:29
 
Ez volt az elmúlt hónap... itt szedtem először.
Gyöngyvirág88
2015-06-21 10:47:14
 
Köszönöm, írok mindenképpen :)
Klau84
2015-06-21 10:29:37
 
Köszönöm Gyöngyvirág! :) Nyugi,nem lesz semmi baj,én majd 2 hét múlva megyek,de nem tudom hogy bírom kivárni...Majd írj,hogy mi volt,gondolunk Rátok!! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!