Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Gyöngyvirág88
2015-06-23 10:30:20
 
Nagyon sajnálom Kira :( Nekem szerencsére a missedkor nem volt semmi fájdalmam, csak elkezdtem vérezni és műtöttek is.
Kitartás és sok erőt a felépüléshez.
Kira84
2015-06-23 10:28:40
 
Gratulálok a babásoknak.
Sajnos nekem nem végződött jól a terhesség,tegnap iszonyatos görcseim lettek és nagyon véreztem.
Azonnal kórház mivel a párom nem volt a közelben egyedül mentem be 40 km vezettem le.mire oda értem azt hittem össze esek a szédüléstől meg a görcsöktől.
Megvizsgáltak még mindig nem látták a babát,azonnal a műtőbe vittek éppen csak annyi időm volt hogy szóljak a páromnak hogy megműtenek és hogy este 8-ra jöjjön értem a fönöke hozta be hozzám. Gyógykaparást csináltak és szövettant vettek.Azt mondták abból majd kiderül mi volt a baj.Hasam még fáj de már nem vérzek.
Az biztos hogy mostanában nem akarok újra terhes lenni...
Anitacool
2015-06-23 09:59:54
 
Moha jó újra látni :-)
Lisa megteszed, hogy belinkeled újra a görbédet? Olyan biztató látni, pláne úgy, hogy minden ovus tünetet produkálok a hőugrást kivéve. :-)
Nóri90
2015-06-23 09:40:01
 
Szia Moha!

Veled mi újság? Hogy vagy?
Rég hallottunk felőled.
Gyöngyvirág88
2015-06-23 09:39:12
 
Köszönjük Moha :)

Mi van Veled, olyan régen írtál :/
Moha13
2015-06-23 09:28:06
 
Gratulálok a legújabb kismamiknak és szeretném kérni, hogy majd amikor úgy érzitek, írjátok meg a történeteteket a "reményhozó" fórumba:

https://tervezettbaba.hu/forum/mindenfele/1-terhesgorbe-2-eletkor-probalkozos-honapok-szama-3-barmi-amit-a-gorbe-feltoltoje-el-szeretne-mondani-hozzaszolasok-kizarva

Köszi, és boldog babavárást! :)
Gyöngyvirág88
2015-06-23 08:00:29
 
Ági, bízni kell benne :) Én álmomban sem gondoltam, hogy most jön össze, mert 4 nappal ovu előtt voltunk együtt.

Fantasyc

Hajrá, hajrá :)
Fantasyc
2015-06-23 07:07:06
 
Jó reggelt!

Végre megtört a jég remélem. :-)
Corinna
2015-06-23 06:26:15
 
Dettikécske...várlak vissza nagyon...én most laza hónapon vagyok... Voltunk kettesben a párommal, és csak akkor vagyunk együtt, amikor jólesik...Ez a variáció kicsit nyugisabb, mint a tervezett...na majd meglátjuk...jó kis széria van most, a következő hónapban is szeretném ha páran jó hírrel jönnénk...:)
Anitacool
2015-06-22 22:28:27
 
Ági mi 39 nap alatt 17x voltunk együtt, mégsem tudom, hogy lesz-e belőle valami (kb.50 naposak a ciklusaim). Persze nem kényszerből, csak van hozzá kedv, na meg lehetőség :-) De ha most nem, hát majd legközelebb :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!