Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ági41
2015-06-22 21:54:31
 
Lisa, Gyöngyvirág nagy gratula nektek!!!
Gyöngyvirág, irigyellek. Havonta mi is kétszer szoktunk együtt lenni, nekem nem tudom, hogy mikor fog összejönni a baba.
Gyöngyvirág88
2015-06-22 20:49:21
 
Hetente egyszer találkozunk, majd ügyes leszek :D
Dettikécske
2015-06-22 20:43:14
 
Az igaz,nekem a csajszimmal a szememrol lattak,,,meg en se tudtam rolla,,,,,;))))))) ( mink se mondtuk most a csaladnak mikor azt hittuk,csak biztos utan,,, majd,,,,)
Anitacool
2015-06-22 20:41:19
 
Ha addig le nem buksz, az anyák radarja nagyon érzékeny ;-)
Gyöngyvirág88
2015-06-22 20:37:20
 
Mi a családnak is csak a 12. hét után mondjuk el. Anya nagyon szeretne már unokát, és még egyszer nem akarom úgy látni, mint decemberben. Így ha már teljesen azt mondják, hogy jók az esélyeink, akkor elmondjuk mindenkinek.
Dettikécske
2015-06-22 20:33:36
 
Corinna,szerintem a hormonok a fogamzasgatlo miatt,most iszom a lady ciklus teat 2 hetig,remelem meghozza,aztan pedig azerz fogom obb megismsradjon a ciklus rendesen,es mert ciklus 3 hezetol egy htig kell inni az meg a giti a fogamzast,,,,,,,megkeseredtem egy kicsit meg a menses sem jott meg,,,,,,most meszeljuk a lakast majd az elteteli a figyelmem lessz mit takaritani,( meg vannak o s gondok a parom volt felesegevel is,mindig gyikja van,pedig o pasizott a g a ferje dolgozott,lelepett es mar szult is az utobbinak,en nem is ismertem a parom,kesobb jottunk osssze,mar 3 eve egyuut elunk,es mindig van valami baja,,,,,,,,,,) mindegy nem ide tartozik,,,keszulunk tovabbra is csak meg kwll jonni a mensesnek,,es legkozelebb majd csak ha orvos is igazolta akkor kozlom,,,,,,,,,majd felnezek ha a kupiba birok,,,,;)
Klau84
2015-06-22 20:19:13
 
Lisa,Gyöngyvirág, hatalmas gratula Nektek!!:) Én jövő pénteken megyek dokihoz,majd akkor jelentkezem! Boldog babavárást!! :)
Gyöngyvirág88
2015-06-22 20:01:02
 
Köszönöm szépen :) Detti ne menj el :)
Kívánok Mindenkinek ilyen boldogságot, ami azért még most sem felhőtlen, de már jobb, mint tegnap :)
Anitacool
2015-06-22 20:00:18
 
Gyönygyvirág, Lisa vigyázzatok magatokra! :-)
Gratulálok nektek! Nagy lehet a boldogság :-)
Kitti9001
2015-06-22 19:55:48
 
Gyöngyvirág, ez nagyon jó hír, akkor most gondolom nagy a boldogság :) legyetek egészségesek és boldogok!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!