Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Andi1989
2015-06-23 21:07:50
 
Kukac, üdv nálunk! :-)

Csajok,
Ma úgy keltem fel, hogy nem ülhetek tovább a babérjaimon,nem akarok tovább várni arra, hogy minden megoldódik magától. Ma elkezdődött a vérzésem, és így egy hirtelen ötlettől vezérelve, elmentem egy másik dokihoz... Nagyon sokan ajánlották, köztük a barátnőm is, aki cukorbetegséggel és agydaganattal küzdött, és most a doki segítségével várja a kisfia érkezését. Szóval elmentem hozzá... Megmutattam az összes leletemet, elmondtam, hogy miket próbáltunk ki. A leleteim nézegetése közben mondja,hogy "látja, hogy 2014-ben volt polip a méhemben,meg kis cisztáim ". Mondom miii?! Én erről nem tudtam, a dokim akkor azt mondta, nincs semmi bajom. Erre ő is nézett egyet. Nem értette, miért nincs hormonpanelem,miért nem úgy kezelt a régi orvosom, ahogy kellett volna ...
Megvizsgált most hüvelyi uhval, kiderült, hogy megint vannak kis cisztáim. Egyből elküldött vérvételre... Teljes hormonsort nézetni. Javasolta az Inofolic ( jól írom?! :-D) szedését. De azt mondta a vérvételből nagyon sok mindent látni fogunk.
Komolyan mondom, nem is értem, hogy eddig miért nem láttam a fától az erdőt, miért nem léptem. Bíztam a régi dokimban, azt hittem, az én érdekeimet tartja szem előtt.. Hát nem.. A pénzem jó volt neki, az álmaimmal már nem törődött.

Így most hétfőn lesz az első vérvétel,aztán 13-án, majd 23-án.

Úgyhogy csajok, a tanulság annyi, hogy ha egy pici kétkedés vagy bizonytalanság van az orvos felé, akkor lépni kell! Én most 3 évet vesztegettem el a semmiért!
kukac
2015-06-23 18:20:33
 
Sziasztok!
Csatlakozni szeretnék :) Régebben benne voltam ebben a fórumban, de amikor teherbe estem, akkor már nem jöttem. Októberben született meg a kisfiam és most kistesót szeretnénk :) Ez az első próbálkozós hónapunk. Elvileg csütörtökre nem várom, de a görbém alapján jóval később volt ovum, úgyhogy nem tudom, hogy mikor is nem kellene megjönnie... :)
Gyöngyvirág88
2015-06-23 15:31:41
 
Köszönöm szépen :)

Én pedig Sok Boldogságot kívánok a házasulóknak :)
imithecs
2015-06-23 15:18:39
 
Zsuzskam! Én is pont igy vagyok mint te! Minden stimmel: enis felfüggesztettem most a hőmérőzést, 30. szülinapom lesz 9-én , lánybúcsúról meg nem tudok de 18-án esküvő! ;)
lisa74
2015-06-23 14:38:08
 
Zsuzskam.. Köszi.. Mindenkinek szurkolok hogy sikerüljôn.. :-) :-) :-)
zsuzskam
2015-06-23 13:15:02
 
Lisa, Gyöngyvirág! Nagyon-nagyon gratulálok nektek! :) Boldog babavárást!

Kira! Nagyon sajnálom. :( Ez szörnyű lehetett.

Én új hónapot kezdtem pénteken. Teljesen le is álltam mindennel. Még a hőmérőzéssel is. :) Megmondom őszintén, nem is bánom. Két hét múlva lesz a 30. szülinapom, 3 hét múlva leánybúcsú, 4 hét múlva esküvő. Most ezekre a dolgokra fogok koncentrálni, majd csak utána próbálkozunk újra.
Anitacool
2015-06-23 13:11:57
 
Sajnálom Kira. Remélem hamar rendbe jössz lelkileg!

Köszönöm Lisa!
Andi1989
2015-06-23 12:24:23
 
Sziasztok! :)

Kíra 84, nagyon sajnálom!!! :(

Gyöngyvirág88, Lisa74, nektek viszont szívből gratulálok, nagyon vigyázzatok magatokra! :)

Ez a hónapunk ismét elúszott... Ma elkezdődött...
De most dokit váltok, hormonpanelt csináltatok, és ultrahanggal figyeltetem a peteérést.
És továbbra is szedem a méhpempőt!

Reménykedek...

lisa74
2015-06-23 11:16:38
 
A ciklus.hu..
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1362dbbe284cc45ac76f3e8f489970f0_150516_150623_1435017600_.png
lisa74
2015-06-23 11:14:40
 
Anitacool.. Itt a görbém, utolso nap tesuteltem pozitivat, itt nem engedi a program tovăbb irni, még ovu vonalam sincs.. :-)
Ha gondolod a ciklus. Hu görbémet fel tudom tenni, ott tovàbb mértem.. :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!