Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Anitacool
2015-07-16 22:05:23
 
Kicsifény pont ezért tettem fel a kérdést, mert 1 tizedes eltérés nem is érdekes, na de itt 4 tized a különbség :-)
Nagyon nem jó, hogy nincs ovud, így csak a jó isten tudja, mikor lesz menzeszed. :-/ Nem alkalmazol semmilyen trükköt ebben a ciklusban? Nem bolygattad meg valamivel?
Kicsifény
2015-07-16 21:47:49
 
Anita, a múltkor azt írta itt vki, hogy ha hamatabb kelsz egy oraval, akkor plusz egy tizedet hozzaadni, ha később, egyet levonni. Én így nézem most.
Persze sok minden más befolyásolja, én pl. Egy hete kelek a gyerekhez 2.30 és 4.40kor is, és 6kor kéne mérnem
szóval az enyemre nincs mit adni, amugyis megbolondult a grafikon, pár napot nem is jelöl, biztos 50 napnál hosszabb ciklusra nincs már kalibralva. Pedig nekem mensi meg mindig sehol. :-(
Dettikécske
2015-07-16 15:32:12
 
Anita,,,,szetintem ha nem meszki inni vcre es nem kelsz ki az agybol jo a 6 orasi,en is felkebredek,,,pl 4 kor de addig nem iszom kelek ki az agybol nem beszelek stb 5;20 kor merek akkor is,,, ,
Anitacool
2015-07-16 15:25:28
 
Lányok, mi van akkor ha általában pl 6-kor keltek, de pár napig felkeltek magatoktól 5-kor.
A hőmérés ilyesmi eredményeket ad:
5:00 36,2
6:00 36,6
Mit érdemes beírni?
Dettikécske
2015-07-16 14:15:58
 
Koszonom,,,remelem eljon az idonk, ,,;)
Moha13
2015-07-16 14:13:38
 
Ez esetben sok sikert! :)
Dettikécske
2015-07-16 14:09:28
 
Sajnos ket honapja nincs mensesem,es azt mondta teljesen kilott mindent,,,a mehnyalkahartyat is elveknyitotta,alaposan megvizsgalt,,petefeszket,meht,mindent,,,, sajnos 41 vagyok es nincs idom varni a termeszetes folyamatokra,,probalkoztam teaval is az sem hozta meg es az a masik nohyogyasz mar akkor mondta h.norcolut kell,es ez a doki is azt irt fel,,,nagyon alapos elismert dr,,,anyian jarnak hozza h nem gyozi,sok part segitet a gyermekaldashoz,,,,,,ha fiatalabb lennek 10 evvel akkor lenne idom varakozni,,,,de igy nincs igy is oktober mire ujra probalkozhatunk,es jovo majusban mar 42 leszek,,,,,
Moha13
2015-07-16 14:03:47
 
És nem lenne jobb a természetre bízni, hogy helyreálljon a fogamzásgátló utána minden odabenn hormonálisan?
MErt szerintem 1 hónap próbálkozás után korai megint hormonálisan beavatkozni a szervezet természetes rendjébe norcolutokkal meg mindenféle egyébbel. Az is furcsa, hogy még nem is látott hormonsort a doki, máris felírta ezt a bogyót.
Persze, Te tudod, mit szeretnél, én úgy gondolom, korai beleavatkozni a dolgok természetes folyásába egyelőre, hagyni kéne helyreállni a dolgokat...:)
Dettikécske
2015-07-16 13:41:41
 
En marciusban hagytam abba a fogamzasgatlot,,egy ciklusom volt abban a honspban meg vedekeztunk mas modon...aprilis 29- majus 3 ig volt a menese aztan regiztem ide ,,es azota nem is jott meg,,, ugy hogy csak egy honap,,,,,,
Moha13
2015-07-16 13:27:33
 
Dettikécske
Ti mióta is próbálkoztok?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!