Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
hugery
2015-07-17 21:51:51
 
Sziasztok! 5. napon vagyok és a mikroszkopon határozott páfrányokat láttam.
Dettikécske
2015-07-17 21:48:52
 
Amugy mar semmit nem ertek,ha kilott mindent miert latszik az ovu es a keknel pafranyos mikroszkop,, aztan a lutealis fazis ,,,stb nem ertem,,,
Anitacool
2015-07-17 21:43:40
 
Csak megfigyeltem, hogy többnyire, ha szabályosan méri valaki, akkor az alaphő felett szokott ovu után maradni, de persze bármi is lehet :-) Mindig van kivételerősítő szabály!
Dettikécske
2015-07-17 21:31:12
 
Koszi Anita remelem,,,azt nem tidtam h meg a hogorbenek is koze van hozza,,,,,te miket tudsz, ,,;)
Anitacool
2015-07-17 21:26:21
 
Sajnos Detti ez látszik a hőgörbéden is, visszaesett alaphőre ovu után. De a doki mondta, hogy ez nem is csoda, úgyhogy fel a fejjel, nyár végére jó lesz! ;-)
Dettikécske
2015-07-17 21:17:38
 
5,4 mm a nyalkahartyam,,, ;(
Dettikécske
2015-07-17 07:08:07
 
Azert a gorbem nem rosszz,de multkor is volt ovu es lutealis fazis is csak mensrs nem. ,, ,nagyjabol azert mukodik,,, nem tudom mi hianyzik majd kiderul,a verbol,,,,,corinna igen igy van,,,,,nekunk mar sietos,,,
Corinna
2015-07-17 00:07:08
 
Anitacool.. Ez nagyon aranyos volt, én is üzenek mindig neki, hogy siessen hozzánk, mert nagyon várjuk...Dettikécske, én pont így vagyok, ahogy Te...ha 5 évvel fiatalabb lennék, tuti nem mentem volna még dokihoz...dehát nem vagyok sajnos...:( de akkor is összejön majd...csak picit várni kell...
Anitacool
2015-07-16 22:34:29
 
Értelek. Remélem, hogy a következő ciklusod rendes lesz, és főként eredményes! :-)
Én nagyon az elején vagyok a ciklusomnak, 8. napon. :-)
Viszont teljesen új életmódot kezdtünk a párommal: tudatosan étkezünk, sportolunk. Most más dolgokra koncentrálunk, nem görcsölünk azon, hogy mikor jön már össze a csoda újra, na meg hogy most születtek volna meg, ha időre születnek azok a babák, akik sajna elmentek. Elengedtük ezt a szálat, és kiment az üzenet az univerzumba, hogy jöhet, amikor akar, mi készen állunk, sok szeretettel várjuk :-)
Kicsifény
2015-07-16 22:21:52
 
Anita, csak arra tudok gondolni, hogy sok a két szem baratcserje
Egyébként voltam az előző ciklusban hormonvervetelen és minden értékem jó volt, persze a kozepidot nem néztük akkor uhval, de a hormonok teljesen rendben voltak, a doki azért is nem akart egyelőre semmilyen orvosi beavatkozást.
De akkor még csak egy b.cserjet szedtem, de mivel nem jön meg,felemeltem. De már nem hiszek annyira a hatásában sem... :-(
Most azt mondtam, szedem 3 hónapig folyamatosan a napi 2t és meglatjuk.

Te hogy állsz?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!