Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Anitacool
2015-07-19 19:39:04
 
Ez tényleg furcsa, nem is értem...
De nem törhettek meg! Meg kell rázni magatokat, egymást, és menni előre!
Moha13
2015-07-19 19:32:29
 
Fantasyc
Mióta szeded a Letroxot?
Furcsa mindenesetre, hogy nem lejjebb, hanem feljebb ment az a hülye TSH.
Fantasyc
2015-07-19 19:23:15
 
Moha, Anita, szedem a Letroxot reggelente éhgyomorra 2 szemet az 50-ből. Ezen kívül a jódot iszom, D-vitamint, E-vitamint, Pharmaton baby vitamint, de ezt nem minden nap. Épp ezért hittem, hogy jobb lesz már az értékem...Szept. 11-re kaptam endomókushoz időpontot, mert szabira megy augusztusban és júliusra már nincs időpont. Megtudtam, hogy júliusban 22-én még van, próbálok hozzá időpont nélkül bemenni, mert addigra a leleteim is elavulnának. Már nem tudom mit csináljak.
Lehet, hogy valami elkezdődött, de fejeződjön már be, történjen már valami, annyira szeretném!!!! :-) Türelmes vagyok, de most valahogy megtörtem és nem csak én, hanem a párom is. :-(
Ő is szedi a vitamint: Volume 500-at.
Az együttlétekkel nincs gond szerencsére, csak ez a feszkó ne lenne most.
Laboreredményeim most:
TSH 4,040 mIU/L * 0,400 - 4,000
Szabad T4 11,19 pmol/L 7,75 - 15,21
Szabad T3 4,66 pmol/L 3,80 - 6,00
Anti-TPO 0,4 U/mL 0,0 - 9,0
Anitacool
2015-07-19 19:01:02
 
Fantasyc lehet, hogy elindult az ovuláció, csak nem siekrült valamiért, nem? Ezért érezted a fájdalmat. Valószínűleg hamarosan újra meg fogja próbálni, ha ez így történt, úgyhogy legyetek résen! :-)

Én most csendes fázisban vagyok, várom az ovut. :-)
Gondolkoztam rajta, hogy vegyek tesztet, hogy tudjam előre, de még nem győztem meg magam.
Moha13
2015-07-19 18:47:55
 
Fantasyc
Csaj jódot szedtél? Gyógyszert nem kaptál a pajzsmirigy rendbetételére? Néztek Nálad antiTPO-t?
Bocsánat, ha ugyanazokat kérdezem meg megint, csak már annyi mindenféle adat van a fejemben...

Én 3 napja szedem az L-thyroxint, egyalőre csak az 50mikrogrammos negyedét a szívem miatt...de jövő héten átállok a 25-re, amit felírt a doki.
HA gondolod, írhatsz e-mail-t is, mert itt mostanában ritkán járok.
(most1386@gmail.com)
Fantasyc
2015-07-19 11:42:06
 
Sziasztok!

Kicsit eltűntem, kis pihi kellett nekem.
Sajna nem úgy alakul a hőm, ahogy kellene. Megrekedtem és nem tudom miért nem megy feljebb. Éreztem 16-án az ovut, de nem történik semmi. Lehet, hogy mégsem volt peteérésem? Eddig 18 havi mérésnél mindig volt, nem értem mi lehet a baj. Pénteken megjött a laboreredményem is: a tsh szintem feljebb ment 3,52-ről 4,04-re pedig az Aquajód vizet is ittam 2 naponta. El vagyok most kenődve. :-( Veletek mi újság, nem nagyon vagytok ti sem aktívak.
Dettikécske, én nem szedtem sose ilyet, nem tudok sajna segíteni.
Dettikécske
2015-07-19 07:50:23
 
Csajok,,,a norcoluttol elofordulhat magasabb ho? Mert multhonapban vegig csak 36.5 ig ment fel,, ma 36.6 pontosan merek mi dig ugyan abban az idoben..... Vagy azer volt mas multhonspban mert mar gobd volt,,,es most kezd helyre allni? Nem nagy elteres tudom xsak mult honapbsn 50 napig vegig 36.5 ig ment csak ezert fura
Dettikécske
2015-07-18 15:00:11
 
Andi,,,:) Elobb utobb sikerul, en is ebben bizom h.most mar jo kezekben vagyok,,,,,es majd telen sikerul,,,, ;))))
Andi1989
2015-07-18 14:28:19
 
Dettikécske, Corinna,
3,88-as Tsh-val, több mint háromszoros tesztoszteron szinttel, és 1,84-es Lh/Fsh aránnyal szinte biztosan nem lesz természetesen baba sajnos... Hiába szép a görbe...
Produkáltam én már olyan trifázisos görbéket is,hogy tankönyvbe illene, de akkor még nem volt a vérvétel eredménye a kezemben. Sokat segített ez a pár pici tűszúrás, hogy végre kiderüljön, miért nem jön össze a dolog.
De remélem, most már jó kezekben vagyok, és hamarosan megtaláljuk a megoldást :-)
Dettikécske
2015-07-18 13:26:13
 
En most csak a czeizel 1 et,,,majd tea es e vitamint ha tul vagyok a hormon vizsgalaton,a gyogyszeren stb,, ;) meg jon hogy elmentem,varhattam voltna 5.4 nyalkahar yaval h megtapadjon,,, meg lehalabb. Igy a hyel ram helyre hoz,, most mat nalla is maradok,nem csak alapos tutelme,kedves is megnyugtato stb,
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!