Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2015-07-21 09:50:47
 
Lisa74
Gratulálok. Nem semmi babás görbe. :)
Ugye megosztod majd a reményhozó fórumban is?
lisa74
2015-07-21 09:01:44
 
A ciklus 24 napjàn teszteltem pozitivat.. Még ovu vonalam se volt.. Drukkolok.. :-)
lisa74
2015-07-21 08:58:21
 
Viktória... Én ezzel a görbével lettem kismama... Hihetetlen, de a szervezet néha produkàl furcsa dolgokat.. :-)
Viktória4
2015-07-21 08:41:04
 
Előtte viszont csak 3- án volt együttlét.Viszont nagyon alacsony a hőm,ezért nem merek reménykedni. :-(
Viktória4
2015-07-21 08:35:14
 
Sziasztok!

Moha!
12-13-14-én volt az enyhe mensi,előtte 10-én,utána 15-én voltunk együtt.A cicijeim 12-én kezdtek fájni és még mindig fájnak.
Ági41
2015-07-21 08:12:57
 
Sziasztok!

Kicsit eltűntem.
A görbém igen érdekes. Az ovut múlt hét pénteken éreztem. Ha az értékeket múlt hét szombatig berögzítem, akkor berajzolja az ovut. Utána beírtam a hétfői adatot, a rendszer kivette az ovut. o)
Lehet h a kánikula miatt van, a lakás 27-28 fokos. Szerintem a kánikula az alvásba is bekavar.

Andi1989
2015-07-21 07:28:03
 
Moha13,
Dokit váltottam és ő egyből vérvétellel kezdte. 3 alkalommal vesznek és ha még van mindegyik, akkor mehetek hozzá vissza. Ha minden jól megy, akkor vagy a héten vagy jövő hét kedden kiderül minden. Az új dokim még nem is tudja, mik az eredményeim.
Az előző nagy ívben tett rá, hogy évek óta nem jön össze, valószínűleg okkal. Inkább megműtött kétszer. Először tavaly májusban, mert össze -vissza jött meg. akkor csinált egy küretet. Én akkor úgy tudtam, hogy egy kisebb gyulladás van és ennyi. Aztán most januárban ismét megműtött, mert hol jobb lett, hol nem és baba se jött. Januárban csinált egy átjárhatóságit, egy méhtükrözést és ismét kikapart. A műtét után Duphaston-t adott, mondván, a peteérés után van probléma, és ez majd helyre hozza. Mondanom se kell, nem változott semmi. Elvileg azt mondta, szeptemberig várjak, és ha addig sem sikerül, akkor menjek vissza. Hát nem vártam.
Barátnőm tanácsára elmentem az ő dokijához. Barátnőmről tudni kell, hogy gyerek kora óta cukros, és agyalapi mirigy daganata van. Nem sok jót jósoltak neki baba terén, de a doki mindent megtett, és most pár hét múlva szül :-)
Így elmentem hozzá. A leleteim nézegetése közben mondja, hogy az első műtétnél polipom volt. A másodiknál már semmi, de nem igazán értette, hogy vérvétel nélkül, hogy adhatott a régi orvosom hormont.
Most szinte előlről kezdek mindent, de biztos vagyok benne, hogy jó kezekben vagyok!
Ha megvan mindhárom hormonpanelem, akkor megyek vissza hozzá, és meglátjuk a továbbiakat. De bő fél évet adott, ha addig se lesz semmi, akkor lombik. Remélem végre sikerrel járok :-)

Röviden ennyi :-)

Dettikécske,
Ne izgulj, kezdesz helyre jönni :-)
Dettikécske
2015-07-21 06:59:49
 
Hat ez eleg erdekes,,,,,
Moha13
2015-07-20 22:37:52
 
Viktória
Pontosan mikor volt ez az enyhe mensi és mikor voltaok együtt előtte?
Viktória4
2015-07-20 18:42:13
 
Sziasztok!

Már 9 napja fájnak a melleim.Előtte volt meg a mensim,de csak nagyon enyhén,nem is írtam csak vérfoltnak,Szerintetek ez mitől lehet?Volt valakinek hasonló?Nekem nem szokott fájni sosem,eddig csak terhesség esetén fájt,viszont a hőm alacsony és a teszt is negatív így a babát sajnos szerintem ki lehet zárni.Ötlet?
Köszönöm!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!