Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Krisz27
2015-10-02 09:14:06
 
Anita: Te is szép magasan vagy. :) Mikorra nem várod? Hajrá
Anitacool
2015-10-02 08:57:59
 
SzMZs ez szép utókarácsonyi ajándék lehetett :-)
Én a Mikulásra haragszom, aznap kezdtem el vérezni, amiből missed ab lett. :-(

Így ébredtem.
Krisz27
2015-10-02 08:57:55
 
Sziasztok Lányok!

SZMZS tényleg jó magasra törsz. Van valami ismert gerinc betegséged, vagy "csak" most kezdett el fájni? A gyógytorna sok dologra megoldás lehet, persze nyilván nem árt tudni hogy milyen gond van a fájdalom hátterében. Kitartás!!! :)

Kitti: Ne sértődj meg, senki nem akart szerintem megbántani. abban igaza van Katának hogy így a görbe vezetésnek nem sok értelme van. Ha pontosan tudod mikor volt az ovud akkor ha a nemvárt napján nem jön meg, tudsz tesztelni...

A tegnapi ovutesztem egy jó erős pozitív, de fogok ma is tesztelni, mert lehet a felszálló ágat kaptam el. A hőm most beragadt lent...
SzMZs
2015-10-02 08:50:25
 
Anita, hőd?

Kitti, megjött végül?

Hugery, Makesz, hők feljebb kúsztak?

Kata, te hogy állsz?

Krisz, tegnap esti LH teszt?

SzMZs
2015-10-02 08:42:29
 
Így van Kicsifény ;) Drukkolok, nekem 5 éve épp Karácsonykor bírt megjönni, gondoltam is, hogy szép kis ajándék, aztán 10 hónapig meg sem jött többet :D 3 év próbálkozás után befészkelt az Elsőszülöttem ;) Szóval akkor is ajándék volt, ha nem éreztem annak :D Utána meg olyan jó volt minden vizsgálatkor az utolsó menstruáció időponját kiejteni, 2010 december 24 :D

Most bizonytalanul állok, kezd veszélybe kerülni a röntgenem :-/
BKATA77
2015-10-01 23:40:06
 
Kitti aki ismeri a periódusát mint a tenyerét az nagyon jó:)
akkor tényleg felesleges is a hődet vezetni,pedig fontos lenne az alap hődet is tudni mert az is fontos része a ciklusnak.
Nem is szabad rá görcsölni:) az a hormonoknak sem tesz jót:)
Én irigyellek azért,hogy te így ismered a ciklusodat én 38 évesen nem ismerem akkor te valamit nagyon tudsz:)
De azért úgy gondolom,aki itt van az csak nem tud mindent és az egymásnak való megosztás,tanács nagyon sok jó dolgot tud mondani(mint ahogy te is itt vagy/voltál)

Köszönöm a sikert és viszont kívánom:)
Kicsifény
2015-10-01 22:53:22
 
SzMZs, köszi a biztatást! Én is próbálom így felfogni, ugyanis van elég sok tennivalónk mostanság, házat felújítunk, amivel kész kell lenni november végéig, plusz a melóhely nem vett vissza dolgozni, úgyhogy épp felmondási idő alatt vagyok...fogalmam sincs mihez kezdek utána. Azért lett volna hatalmas könnyebbség, ha most összejön a bébi. De lehet már csak az új házikóba akar megfoganni is, azért várat magára, na meg mert tudja, hogy most a házra koncentrálunk ezerrel és hagy minket érvényesülni, hogy mindent el tudjunk intézni, aztán majd télen beköltözik a pocakomba. :)))) így legyen, Ámen. :))))
Kitti9001
2015-10-01 22:12:28
 
Nekem teljesen értékelhető, én legalábbis értem, mivel nem most kezdtem, de köszi. Inkább nem osztom meg máskor
Sziasztok sok sikert mindenkinek!
Kitti9001
2015-10-01 22:10:23
 
Igen, az ovumat sem jó helyre tette. De az nem számít h mit mutat mert én lh tesztelek akörül amikor várható az ovu, ezért nem is mérem addig a hőt. Nekem így vált most be egy ideje, nem görcsölök rá. Már ismerem a periódusom mint a tenyerem :)
Ovu után a terhesség megállapítására mérem mensiig még a hőt.
BKATA77
2015-10-01 21:55:16
 
Kitti nem csak,hogy a menszidet nem jó helyre jsolta,de az ovudat sem.
Ezen a görbén eléggé összevisszaság van:(
Nem is nagyon van olyan mérésed ami értékelhető
Amúgy valóban a ciklus utolsó napok a legrosszabbak amikor nem várod és sajna..:(
De kitartás neked is:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!