Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Niki04
2015-10-02 12:50:53
 
Sziasztok! Én még nagyon új vagyok itt, ez az első ciklus amit nyomon követek hőmérőzéssel, még nincs a kiértékelésben sok tapasztalatom, de mivel a párommal nagyon szeretnénk babát, azt hiszem nem állok túl jól a görbémmel.
BKATA77
2015-10-02 12:33:16
 
Én is október 12-re nem várom,olyan jó lenne ha valaki már babás lenne mert az erőt adna.
BKATA77
2015-10-02 12:31:34
 
Sziasztok
Huu Andi szerintem azzal menj orvoshoz ne hogy baj legyen,ha nagyon vérzel vagy görcsölsz az vetélés is lehet:(

Én ma így állok
Andi1989
2015-10-02 11:54:36
 
Sziasztok Csajok!

nagyon szép görbéket látok! megy a drukk mindenkinek! :)

Hát engem tényleg összekavart a gyógyszer... (Előre is bocsánat, ha valakinek gusztustalan lesz, amit írok! ) 29-én esett le a hőm, akkor az nap délután már véreztem is egy picit, de ezt nem szoktam bele számolni a ciklusba. Viszont másnap nagyon görcsölt a hasam, gondoltam, hogy , na, megérkezett rendesen a vérzés. Szaladtam a mosdóba, de cserekor megdöbbentő dolgot láttam. Alig véreztem, viszont 2 db , ujjnyi vastag, hártyás, nyálkás valami is távozott (gondolom ez volt a nyálkahártya). De azóta sem nagyon vérzek. Egész nap ellennék egy normális tisztasági betéttel.
Eddig az első nap gyenge vérzésem volt, 3-4 nap erősebb, utána megint gyengébb. Most viszont alig valami és a 3. napon vagyok... Ma kezdtem az újabb Closty kúrát.

Szerintetek? A gyógyszerektől van?
SzMZs
2015-10-02 11:05:18
 
Makesz, széép ;)
SzMZs
2015-10-02 11:04:28
 
Én is déllel kezdtem a használati alapján annó, de úgy soha nem mutatott teljesen pozitívat. Akkor olvastam én is az esti tesztelésről és ezzel a módszerrel gyönyörűen erősödött a második csík, aztán meg szépen el is halványodott, amikor túl lettem az LH csúcson. Szóval nekem bejött a 6 körül tesztelés ;)
Makesz
2015-10-02 10:39:00
 
Ez az csajok csak így tovább... :)) jó lenne ha ezek babás görbék lennének.Én is török felfelé mint a talajvíz elvileg okt. 12re nem várom.
Krisz27
2015-10-02 10:27:43
 
Akkor Nektek az okt. 9. fontos nap lesz ;)
SZMZS: értem a problémát, biztos lesz megoldás bárhogy is alakul most a ciklusod! :)
Anita akkor hosszú hét áll még előtted :)
Dél körül fogok tesztelni (az előző napokban is akkor csináltam), de most többen az estét írtátok. Van ennek valami oka? Annyi mindent lehet már olvasni mit mikor és hogyan érdemes.... Én is olvastam valahol hogy este ideális, viszont a tájékoztató a dél körüli időt javasolja....
SzMZs
2015-10-02 09:54:00
 
Gyanított csípő diszpláziám van, azt kéne kideríteni, mielőtt egyszercsak úgy maradok :P Ez annyit tesz, hogy a jobb oldalon nem fejlődött ki rendesen a csípő ízület, ezzel pedig az egész medencémet "elferdítette", ami miatt a derekam ferdén terhelődik. Kívülről nem látszik, csak iszonyúan fáj. Már terhesen is nagyon fájt, mert olyankor ugye jobban terhelődik, de akkor sem lehetett röntgenezni, így elhúzódott...

No reméljük, minden kimenetel megoldható valahogy. Kedden megyek először gyógytornára, megjönnie is akkor kéne :P
Tesztelni 8-9.én tudnék ha addig nem jönne meg.
9.-én van a szülinapom :D Na majd meglátjuk ;)
Anitacool
2015-10-02 09:20:14
 
Október 9-re nem várom :-)

Kíváncsi vagyok, hogy ma este milyen lesz az ovuteszted :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!