Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-10-03 09:55:39
 
Így fogom holnaptól 5 percet fogok mérni, a csipogást is feljegyzem külön
Ovu után vagyok már pár nappal úgy is már.
Nem is értem miért csak a csipogásig mértem eddig amikor sok helyen olvastam,hogy ne csipogásig mérjük hanem 5 percig.
Köszi a tanácsot:)
Niki04
2015-10-03 09:36:21
 
SzMZs, nagyon szép a görbéd, megy a drukk :) és mindenkinek!

Elmesélek egy történetet, ebből merítek erőt én is...

A legjobb barátnőm túl van jó néhány inszemináción és két sikertelen lombikon, megannyi megpróbáltatáson, de a nyáron spontán lett terhes.
El se hitte, először azt keresték a neten a párjával, mitől lehet pozitív a teszt :) Pedig őszre tervezték a harmadik lombikot. Most pedig boldog kismama, valószínűleg kislányuk lesz.

Mindig van remény! :)
Dettikécske
2015-10-03 09:33:26
 
Koszi Anitacool,,,,,sztem is szuper paros,,,mert a parom is negtesz mindent meg a mehpempot is beszedi,,,en azt sem birom csak mezesen,,,ha szedjuk egyelero ezt ezt at kell gobdolni belevagjunk e,,,,
Anitacool
2015-10-03 09:23:16
 
SzMZs szívből kívánom, hogy teljesüljön a vágyad.

Detti ez nem egy egyszerű döntés. De együtt biztosan jól döntötök majd, szuper páros vagytok, vigyázzatok egymásra.
SzMZs
2015-10-03 08:39:57
 
A női szervezetet a terhesség és szülés feje tetejére tudja állítani. Egyébként meg nekem van olyan Barátnőm akinek korai petefészek kimerülést diagnosztizáltak és 3 sikertelen inszem után spontán megfogant és egészséges kis Hapsija született. Szóval esély mindig van ;)

Kata, mérj nyugodtan holnaptól 5 percig, a csipogásig teljesen fals eredmények születnek, egymáshoz képest sem hitelesek, jegyezd fel a dátumot és csak az azutáni hőket elemezd ;)

Én még 2 napnyira vagyok a mensitől, ebből még bármi lehet, egy újabb kínlódós éjszaka után úgy érzem, jobb volna most egy szabályos 26 napost zárni ;)
Dettikécske
2015-10-03 07:53:16
 
Meg nem tudom,,,,megragjuk,,, ha azt nezem a spontan 5-10% azt irja a neten ez sok azoknak akik nem akarnak,keves azoknak akik akarnak,,,ha nem akarunk babat akkor meg fogit kell szedni 50 eves koromig,plusz osztrogen potlas,es evi egyszeri megvonados verzes,,,plusz d es kalxium vitamint mar vegyek is a csontritkulas eljetules miatt,,, pfuuu,,,6 eve meg ikreket szultem,,,
BKATA77
2015-10-03 07:51:33
 
Amúgy én digitálissal mérem a hőmet igaz csak csipogásig,ha most sem lesz semmi akkor én is 5 percig fogom mérni következő ciklustól.Mondjuk jó lenne ha erre már nem kerülne sor.
BKATA77
2015-10-03 07:35:31
 
Anita szerintem ez elég magas az alaphődhöz képest.
A luteális fázisban kell tartaniai a hőt ami neked is meg van.
BKATA77
2015-10-03 07:32:30
 
Dettikécske nagyon sajnálok:(
Anitacool
2015-10-03 07:23:55
 
Kata, én így állok ma.

Amúgy nem a progeszteron felelős a hőért? Mert 1-jén a laborban 62,4 nmol/l-t mértek nekem, luteálisban a referencia 16-59 között van, nekem mégse valami hű de magas a hőm. Érdekes.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!