Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
hugery
2015-10-02 15:39:29
 
Sziasztok! Andi1989 nekem a málna levél tea ivás akkor hasonló, lehet, hogy azért egy nőgyógyászal kellene konzultálni, te érzed mennyiben más. Számos feljebb ment ma, ovu teszt negatív, hasam fáj. Este ujra elkezdtem a vitamin évést :) reggel indulás előtt a mézet. Drukk mindenkinek.
lamar
2015-10-02 15:34:14
 
Sziasztok!
Andi
Én ugyanigy jártam ahogy te. Closti hónap végén nekem 4 nap barnázás ahogy általában mindig majd menzesz görcsök ahogy mindig. Gondoltam ez már a menzesz kezdete, de vérzés csak minimális volt ( ha azt mondom fél nap akkor erősen túloztam ) nyálkahártya nekem is kb. 2 részletben jött ki elég furák voltak. Utána pedig 4 nap feketézés következett ( barnázásnak nem nevezném mert alvadtan jött ki ami kijött ) Nekem is elég volt a tisztasági betét. Szerintem biztos a gyógyszer okozta nekem ilyen előtte soha nem volt csak most. Azt olvastam hogy ez a gyógyszer elvékonyitja a nyálkahártyát a gyér vérzés szerintem ennek lehet az oka. Én nem kezdtem el a következő adagot.
SzMZs
2015-10-02 14:14:35
 
Az úgy szuper, akkor gondolom az időpont is nagyjából ugyanaz szokott lenni. Az ébredési hőt ugye tudja befolyásolni a környezet is és a hormonok. Mivel nagyon ingadozik, csak az LH tesztre tudunk támaszkodni. Most kezdted ebben a ciklusban igaz? Ha megjönne a későbbiekben valamikor és nem volt pozitív ovuteszted, lehet érdemes lenne csináltatni egy vérvételt 3. és 21. ciklusnapon. Ne pörögjön az idő feleslegesen, ha van valami ami a peteérést gátolja.
Niki04
2015-10-02 14:04:11
 
SzMZs, nyelv alatt mérem, 2 tizedes pontosságú digit mérővel Geon.
SzMZs
2015-10-02 13:57:21
 
Niki, alaphőd sem nagyon látszik, hol mérsz és milyen szerkezettel?

Krisz, hajrá :D 36 órán belül meg is repedhet a kis repednivaló ;)
SzMZs
2015-10-02 13:55:30
 
Andi closty után hány domináns tüszőt látott a doki nálad?
A vetélés nagy görcsökkel és iszonyú vérzéssel jár, nem hiszem, hogy az lenne, de pl closty tud cisztásodást eredményezni, szerintem kérdezz rá legalább telefonon, hogy folytasd-e a stimulálást, ez nem rendes mensi.
Krisz27
2015-10-02 13:24:55
 
Igen Niki! Én is pont erre gondoltam hogy még ebben a ciklusban nem volt ovud, de az nem azt jelenti hogy nem is lesz :). Nekem már van egy kisfiam, és miután anno abbahagytam a fogamzásgátlót, nem ált be rendesen a ciklusom. Nekem is voltak 30 illetve 40 napos ciklusaim is. Párszor már leírtam, (nem akarok ezzel senkit untatni) :) hogy amikor teherbe estem a 30. napon volt a peteérésem :). Szóval továbbra is mérd a hődet, figyeld magad. Hajrá! :)
Niki04
2015-10-02 13:18:41
 
Kedves Krisz 27!
Sajnos kissé rendszertelen 30-35 nap között. De volt már 29 és 40 is. Én is csinálok minden délután LH tesztet, mikor hazaérek a munkából de eddig csak halvány két csíkos volt, az meg ha jól tudom negatív. Lehet még nem volt ovum?
Krisz27
2015-10-02 13:09:53
 
Közben megcsináltam a mai LH tesztet, és ma is pozitív (jó erős vonallal). Jól sejtettem, hogy tegnap a felszálló ágat kaphattam el :) Majdcsak megreped már az a tüsző :)
Krisz27
2015-10-02 13:07:22
 
Szia Niki! Üdv közöttünk. Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid általában?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!