Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
SzMZs
2015-10-01 20:10:45
 
Kicsifény, akkor gyors vérengzést és pihenj a következő ovuig ;)

Én mindig így fogom fel a mensit. Kitakarítunk és egyszer csak beköltözik a Nagy Ő ;) Hiszem, hogy semmi sincs véletlenül. Nálam például nem szabadott eddig összejönnie, hogy most ne terhesen kelljen szembenéznem ezzel a derék betegséggel :P Ha túl vagyok rajta, jöhet egy problémamentes terhesség ;)
Kitti9001
2015-10-01 17:34:04
 
Sziasztok! Én ismét sikertelen hónapot könyvelhetek el. A hőm bár feljebb kúszott, ma elkezdtem barnázni. A progi nem jó helyre jósolja a mensit, ma kell megjönnie és úgy néz ki jön is hamarosan. :(
Párom volt pár napja spermavizsgálaton, nagyon jók az eredményei. Nekem legutóbb picit magas volt a prolaktinom (560) arra barátcserjét szedek második hónapja.
Olyan nehéz pozitívnak maradni. Hó közben tök jól vagyok, nem rágódok a babán, de ilyenkor az utolsó egy két napban rossz... Ti hogy bírjátok?
Én azon vagyok most, hogy az utolsó napokban is könnyedén vegyem a kudarcot.
Kicsifény
2015-10-01 15:42:32
 
Anita, az inzulin tartománya: 1,9-23 között kell lennie mindhárom értéknek.
Tehát magas a 60 és 120 perces inzulinod is. Nem vészes, de babasodni akaroknal figyelni kell rá.
Az én eredmenyem 72 és 68 volt és azt mondta a dokim, hogy a nagyon tag határ az 100ig engedi, de vegyük komolyan, mert bébit szeretnénk. Ezért kaptam rá gyógyszert és innom kell az inofolicot.
Endokrinologusnal nem voltam, ezeket a nő doki mondta.

Egyébként nekem megjott.
Anitacool
2015-10-01 15:39:46
 
Köszi, hogy ránéztél! :-)
Gyöngyvirág88
2015-10-01 15:37:28
 
Amúgy, igen kalap vagy harang alakúnak kell lenni az ívnek.
Gyöngyvirág88
2015-10-01 15:36:08
 
Jajj bocs, megzavart engem is ez az összevisszaság. A cukor akkor mondhatjuk, hogy jó, de az inzu még így sem.
Gyöngyvirág88
2015-10-01 15:33:20
 
Sajnos ez Ir. Az éhgyomrid alá esik a terhelt cukrod, plusz magas a terheklt inzulin. Az max az éhgyomri ötszöröse vagy 25 lehet.
Anitacool
2015-10-01 14:54:45
 
Éhgyomri vércukor (ACCU-CHEK): 5,0 mmol/L
Ez maradt le a listámról, én ebből indultam ki. Vagy ez nem az?
Hát az én inzulinom vagy nem kalap, vagy nagyon béna kalap :-D
Köszönöm az eddigi infókat is :-)
maximail
2015-10-01 14:49:41
 
Anitacool!

Nagy gond biztosan nincs, de lehet, hogy a diéta neked is jó lenne. De ezt, ha kell, majd az orvos úgyis elmondja. Én úgy láttam, a 0 perces glükóz 4,7, a 120-as pedig 5,9.
Az inzulinnál úgy tudom, hogy az az elv, hogy a görbének nagyjából egy kalap alakját kell kiadnia.
Anitacool
2015-10-01 14:41:44
 
Az éhgyomri 5 volt, az lemaradt. Ha így vesszük, közelít. Az inzulinnál nem is értem, miért nincs referencia tartomány megadva, azt furcsálltam. Igen egy nagyon szimpatikus endokrinológus orvos küldött el erre a vizsgálatra, be is jelentkezem hozzá.
A prolaktin valóban kicsit magasabb, ez már kóros? Mert elég stresszes a munka mostanában, gondoltam hátha csak azért tolódott ki.

Persze nem magyarázkodni akarok, mert ha gond van, azzal bizony kezdeni kell valamit :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!