Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Vera7
2016-02-23 14:47:56
 
Csöpszi, de jó, hogy benéztél!
Örülök, hogy testileg jobban vagy, a léleknek pedig tényleg idő kell... Remélhetőleg egy új kis jövevény hamarosan feledteti majd a mostani bánatot. Nagyon szorítok Neked!
Szívesen beleolvasnék a blogodba, ha megmutatod. Hol tudod a címet elküldeni? Még nem nagyon ismerem a fórum technikai oldalát. :)
csöpszi
2016-02-23 13:51:54
 
Sziasztok!
Olvaslak benneteket de hozaszolni nem nagyon tudok...
Ma egy hete mutottek, es ma kellett volna visszamennem a regi orvosomhoz aki 5 heteen latott... :( En is merem a homet de sok ertelme nincs, valoszinunek tartom, bar nem ertek hozza, de a jobb petefeszkemben levo ciszta, ami a terhesseg alatt alakult ki, fenn tartja a homet...
Penteken kell visszamennem az orvosomhoz, akkor lesz jo par kerdesem... meg verezgetek neha, valamikor csak rozsaszinezes, valamikor meg barna... gorcsolni mar nem gorcsolok, fajdalmam sincs csak a lelkem mem gyogyul...
mariann drukkolok Nektek, remelem nem lesz semmi baj! Kitartast, pihenj sokat!
Elkezdtem egy blogot vezetni a tortentekrol, az erzeseinkrol, ha valakit erdekel szivesen atkuldom a linket.
Hajra lanyok, sziasztok!
Encsiga
2016-02-23 13:45:58
 
Vera7, mivel ez az első görbém nem tudom teljesen pontosan, csak a múlthavi ovu tesztbő tudok következtetni ami jan. 9-10-én volt pozitív és jan. 23-án jött meg a mensim. Ebből számítva az előző hónapban 13-14 napos lehetett. Azelött pedig nem tudom mert nem csináltunk még ovu tesztet sem.
Vera7
2016-02-23 13:39:45
 
Encsiga, hány naposak szoktak lenni a luteálisaid? Csak mert már a 15. dpo-n vagy elvileg... ;) Drukkolok!
Kolibri, jól visszaugrottál! Remélem, fent is maradsz! :)
Szaby, messze még a ciklus vége, még felmehet újra! :)
Vera7
2016-02-23 13:34:19
 
Sziasztok Lányok! Én is rég írtam már, de szorgalmasan olvasgatlak Titeket!

Mariann, nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!
Az jó, hogy van szívhang, él a baba. A sok progeszteron remélhetőleg megtartja! Pihenj sokat, drukkolunk, hogy minden jól alakuljon!
(Duphastont egyébként mióta és mennyit szedsz? Miért kellett?)

mariann81
2016-02-23 13:07:57
 
Hello Lányok. Rég nem írtam, mert egy hete kínzott a hányinger. ..tegnap aztán úgy jártam mint DTKata. Terhességi jelek eltűntek, megindult a vérzés. Mai eredmény fenyegető vetélés. Duphaston mellé 3*2 utrot is kaptam. Most vagyok 6+2 napon, szivhang van. DTKata neked mi lett a vége, ha itt vagy még?
Tsibe
2016-02-23 12:47:55
 
DÁgi, látod, felesleges volt stresszelni az AMH-n :)
Kira84
2016-02-23 12:15:14
 
Arivett07
Köszi hogy válaszoltál, akkor még várok és csak a cickafark teát iszom még tovább..
Encsiga
2016-02-23 11:36:19
 
Sziasztok! Mára megint visszament 36,5-re, de nem jött még meg. Tegnap volt egy leheletnyi rózsaszínes folt a Wc papíron de semmi más és azóta sem, pedig minden szünetbe megyek mosdóba megnézni. Nem értem én már ezt.
Renata1989
2016-02-23 11:28:59
 
Arivett07 Igen tényleg igazad volt ! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!