Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kolibri84
2016-02-25 07:30:42
 
De jo hir Arivett! Ugy tunik az ilyen alapos doki ritka mint a feher hollo.
Nekem is csak ralegyintett a magas anti TPO-ra, hogy ezt nem kell kezelni. Ha teherbeesek menjek vissza, mert szeretne a terhesseget vegigkiserni - koszike gondoltam :(((

En ma igy allok, szombatra nem varom.
Par napja faj a mellem, más tunetem egyelore nincs :(
Vegre itthon :)
Encsiga
2016-02-25 06:42:06
 
Sziasztok! Arivett nekem tegnap leesett a hőm 36,3-ra és még reggel meg is jött... Úgyhogy tegnap új ciklust kezdtem.
Arivett07
2016-02-25 05:31:25
 
Encsiga, görbéd?
Arivett07
2016-02-25 05:28:41
 
Sziasztok!
Tegnap voltam egy másik endos dokinál. 3/4 órát csak velem foglalkozott, mindent kikérdezett, megvizsgálta a pajzsmirigyemet, alaposan átnézte az eddigi hormoneredményeimet... Azt éreztem, hogy tényleg fontos neki, hogy segítsen. Képzeljétek, észrevette, hogy az ösztradiol szintem alacsonyabb a kelleténél! + kérdezte, hogy voltam-e mostanában teljes vérkèp, vizelet vizsgálaton. Vizsgáltak-e gócpont kutatást? Néztem rá, hogy nem!!! Ez még senkinek nem jutott eszébe. Úgyhogy most ez lesz. Ma reggel irány a kórház+ megcsinàlják újból az IR vizsgálatot is, ha már böknek! El sem hiszem, hogy van még ilyen orvos! Azt mondta, ha ez meglesz, utána fog adni bogyót, ami serkenti a peteérést, mert ott lesz a bibi az eredményeim alapján.
Ez a mai állásom. Szerintem holnap jön a nemvárt.
csöpszi
2016-02-24 17:33:11
 
sziasztok!
aki esetleg még olvasná tovább... letöröltem a blogot és átettem másik oldalra:
http://www.osszehozunkegybabat.blog.hu
és ajánlok figyelmetekbe egy másik blogot is:
http://www.tobbenemvetelekel.blog.hu
én 3 nap alatt végigolvastam az egész blogot, nagyon sok hasznos infó van benne, fiatal pár első babája spontán elment, magán úton végigcsináltak minden vizsgálatot, megállapítottak jó pár lehetőséget, miért mehetett el a baba, kezeltették, majd újra terhes lett, és most már csak 2 hét és szülni fog!
szerintem érdemes beleolvasni!
hugery
2016-02-24 10:12:35
 
Csöpszi elolvastam (elsőt és utolsót) :( szomorú.
hugery
2016-02-24 09:28:16
 
Sziasztok! Itt vagyok minden nap. Olvaslak benneteket......Krisz27, Mariann remélem minden rendben lesz. Ideje lenne megindulni a hőknek a "babásodos" felé! Pont én beszélek akinek úgy hullámzik, mint a Balaton :) Csöpszi elfogom olvasni a blogod, amint odaérek.
Drukkolok mindenkinek!!!!!!!!
Kolibri84
2016-02-24 09:22:59
 
Krisz mielobbi jobbulast!
Mariann szoritok, hogy minden rendben legyen!
Csopszi, nem talalok szavakat :( szivbol kivanom, hogy mielobb rendbejojjel lelkileg
Arivett, szerintem kb ugyanakkorra nem varjuk :)
Encsiga pedig ugy biztam benne hogy szepen fennmarad a hod es ketcsikozol!

En ma nagyon koran keltem, az utazas lathatolag bekavart :( es az a baj, hogy a jovo honapban akarhogyis szamolom kulon leszunk ovu kornyeken :(((
Krisz27
2016-02-24 07:58:47
 
Sziasztok!
Encsiga: én szép szabályosnak látom az előző görbédet. Az alapján, én azt mondanám hogy cickafarkot ne igyál, ovutól a palástfű nekem bevált, az nem kavarja össze a ciklust. Hajrá! :)

Köszönöm a biztató szavakat!
Encsiga
2016-02-24 06:39:37
 
Sziasztok! Ma megkezdtem az új ciklust :(
Szerintetek érdemes elkezdeni a teákat inni vagy csak bekavarnék vele?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!