Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ági41
2016-02-25 13:24:38
 
Csöpszi, most úgy néz ki, mintha menstruálnék.
A doki azt, mondta, hogy keresem fel a Honvéd Kórházat. A 13. kerületben lakom. A Podmaniszky utcai is jó. Régen odajártam endokrinológiára.

Ez van lányok, nem tudok mit csinálni. Első terhességem volt, 42 éves vagyok, sokáig nem várhatok az életkorom miatt.
Kolibri84
2016-02-25 13:19:16
 
Agi! Ez rettenetes, nagyon sajnalom :(((
csöpszi
2016-02-25 13:02:18
 
jaj, most látom a végét nem olvastam el rendesen... :(
csöpszi
2016-02-25 13:01:12
 
Krisz köszönöm! Te hogy vagy? Nagyfiad gyógyulgat? Mikor lesz meg a vizsgálat eredménye?

Ági, rettenetesen sajnálom!!! :((( El tudom képzelni mit érzel, és azt is tudom, hogy ilyenkor bármit mondhatnak, nem vigasztal semmi... :(
Én abban a Honvédben voltam ami a Podmaniczky utcából nyílik a Rippl-Rónai utca és a Podmaniczky sarkán lévő épületben. Dr. Atalay Katalinnál, ő csinálta a műtétet.
De ha barnázol... hátha beindul... bár tényleg nem tudom mi a "jobb"...
Az orvos mit mondott?
Ági41
2016-02-25 12:55:00
 
Sziasztok Lányok!

Sajnos nem fejlődött tovább a terhesség, az embrio 3mm maradt, szívhang nincs. Legutóbb febr.9-én voltam uh-n.
Nagyon elkeseredtem. Ma reggel elkezdtem barnázni.

Csöpszi, érdeklődnék, hogy melyik Honvéd kórházban voltál? A Pap Károly utcaiban?
Én a Pap Károly utcai Honvéd Kórháztól 5 percre lakom gyalog. Oda kéne mennem kontroll uh-ra, és az uh eredménytől függetlenül műtétre.
Krisz27
2016-02-25 12:16:52
 
Csöpszi: Ez tényleg jónak tűnik :) Remélem mihamarabb regenerálódsz! Kitartás

Kira: igen lehet. Ezt találtam: "Ovulációs barnázás, más néven közti vérzésnek nevezzük a ciklus közepén, vagy a következő esedékes menstruáció előtt 10-14 nappal jelentkező vérzést, ami szinten normális. A ciklus közepén jelentkező vérzének 2 oka ismert:
-a petesejt kitör a tüszőből, amelyet egy kis vérzés kísér
-ovuláció alatt egy hirtelen és rövid ideig tartó ösztrogén szint emelkedés történik, ami arra készteti a méhnyálkahártyát, hogy egy kis része ledobódjon."
Forrás: http://www.intima.hu/intim-magazin/menstruacio/pecsetelo-verzes-barnazas-kozti-verzes
Szóval szerintem érdemes most lamúrozni :) Hajrá
Kira84
2016-02-25 12:11:06
 
Sziasztok lányok.
Tegnap este meg ma reggel olyan rózsaszines banrás valamit tapasztaltam a papíron.. Meg úgy feszül a hasam mint mikor megjön .Olyan érzésem van,de ez még nagyon korai lenne.
Létezne hogy a peteérést érzem ennek?
Ilyen a mai görbém..
csöpszi
2016-02-25 10:57:27
 
Sziasztok! Szerintem kezdek helyrerazodni, talan a ciszta kifakadt vagy felszivodott? Holnap kiderul, de orulok h megy le a hom.... meg mindig messze a normalis alaphomtol de javul...
Encsiga nagyon sajnalom, pedig szep gorbe volt... :(
Hajra mindenkinek!
Renata1989
2016-02-25 08:43:07
 
Jó reggelt csajok! Én ma így állok...
hugery
2016-02-25 07:43:31
 
Arivett szerencséd, hogy kifogtál egy ilyen orvost!
Mai állásom. ( aki szeretne annak nincs, akinek könnyen hipp hopp jön az meg nem tudja hogy mennyire szerencsés, nem az itt méricskélökre gondoltam). El vagyok szomorodva....nagyon.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!