Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kolibri84
2016-02-25 16:54:31
 
Renata van ovus tuneted? tojcsis nyak stb? Szerintem amint picit feljebbmegy a hod mar berakja a gep - vsz holnap? :)
Szoktal ovutesztelni?
csöpszi
2016-02-25 16:43:20
 
Csilla! De jo nektek hogy mar itt tartotok... mar en is ugy tolnam az idot... mindennel jobban varom a majus-juniust... bekoltozunk az uj lakasunkba es oda majd johet a baba :)
Veled mi tortent, ne haragudj, de nem emlekszem.. voltatok kivizsgalasokon utana?
Renata1989
2016-02-25 16:16:09
 
Sziasztok.. véleményt kérnék .. köszönöm :)
Csilla84
2016-02-25 15:59:16
 
Sajnalom Agi,Csopszi.Sajnos tudom mit eltek at.Mi mar ujbol probalkozhatunk es csak arra fokuszalok hogy ha egyszer mar sikerult akkor masodszorra is fog csak o meg nem a mi babank volt.Csak tudatni akartak hogy jonnek.Ne adjatok fel !
Kira84
2016-02-25 15:54:23
 
Krisz27
Köszi hogy válaszoltál,hát ma el is kapom a kedvesem :)
Szerinted érdemes elkezdenem most már a inni a palástfüvet?
annácska75
2016-02-25 14:28:30
 
Sziasztok!Nagyon sajnálom ami történt veletek Ági és Csöpszi!
Krisz27
2016-02-25 13:38:14
 
CSöpszi, Ági: Úgy sajnálom ami Veletek történt :( Tényleg nem tudok értelmeset hozzászólni. Csak, hogy drukkolok, hogy mihamarabb újra beköltözzön valaki a pocakotokba.
csöpszi
2016-02-25 13:34:52
 
Krisz az jo ha igy erzed! Fo a pozitiv hozaallas, biztos minden rendben lesz! :)
Drukkolok hogy hamar meggyogyuljon a kisfiad!
csöpszi
2016-02-25 13:32:26
 
Hat nem tudom Agi...
Ha rendesen ki tud urulni jobb lenne, mert egyreszt meguszod a mutetet, masreszt utana rogton lehet ujra probalkozni... de allitolag az ha spontan elvetelsz, az nagyon faj es nagyon sok verrel jar, nem olyan mint egy sima menstruacio... mutet utan 2-3rendes verzest meg kell varni az ujraprobalkozasig :(
Krisz27
2016-02-25 13:28:59
 
Ági: jaj :( nagyon sajnálom :( :( Sok erőt kívánok Nektek és gyors testi lelki felépülést! Nem is tudom mit lehet ilyenkor mondani.... :(

Csöpszi: Majd csak jövő kedden vesznek tőlem újra vért, és onnan még 5-6 nap az eredmény. A kisfiam még köhög, hétfőtől el lett költöztetve orvosi javaslatra, hogy ne legyünk együtt. Közben már én is köhögöm, de reménykedünk, hogy ez csak egy sima nátha. Ha már nem fog köhögni hazajöhet, és akkor már "csak" a higiéniás előírásokat kell betartani... Most éppen bizakodó vagyok és azt érzem, hogy nem kaphatom el... (de az álláspontom gyakran változik)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!