Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
jbea84
2013-03-04 08:54:15
 
Kedves Zs1982 és Krisztina 1984! Sajnos tudom én is, hogy milyen érzés a sikertelenség hónapról hónapra... Nekem már több, mint 1 éve, - amikor 1,5 éves próbálokzás után kiderült, hogy baj van - naponta meg sem tudom számolni hányszor jut eszembe, hogy mikor élhetem át, egyáltalán átélhetem-e ezt a csodát?! Nem tudom kizárni az agyamból bármennyire is szeretném!
Úgy néz ki a görbe alapján, hogy ez a hónap is veszett ügy...
valaki1985
2013-03-04 08:51:07
 
Amúgy nem feltétlenül hülyeség ez a ne figyelj erre dolog! 

Februárba baromira nem érdekelt a dolog. Anyum agyvérzéssel került kórházba pont hó közepén. Ebbe a hónapban csak 3X voltunk együtt.

Csak 1 hete tűnt fel a dolog, hogy egyenes a vonalzóm és nem olyan mint előző hónapban!

Én egyet értek ezzel a ne görcsölj rá dologra.

10 hónap alatt 1 vetéléssel (akkor még nem görcsöltünk a dologra, csak utána) számoltam, osztottam szoroztam, teát ittam, praktikákat néztem és semmi nem volt.


Veletek leszek a továbbiakban is és nagyon szorítok nektek!
krisztina84
2013-03-04 08:36:33
 
Moha13

Köszi a biztatást,olyan jól esik olvasni ezeket a szavakat! Nagyon örülök,hogy regisztráltam ezen az oldalon és végre kibeszélhetem magam!
krisztina84
2013-03-04 08:33:25
 
Valaki 1985

Köszönöm a hozzászólásodat,és szeretnék gratulálni neked!!Nagyon örülök,vigyázz magadra és szorits mindannyiunknak!!! ;-)
zs1982
2013-03-03 22:01:15
 
Anikoo

Nem értek hozzá, de több helyen olvastam, hogy a görcsölés, barna foltozás babára utalhat... Szorítok Neked!!!!!!!!!!
zs1982
2013-03-03 21:58:19
 
Krisztina84

Hasonló cipőben járunk, mintha csak a saját gondolataimat olvastam volna a hozzászólásodban... Mi egy éve próbálkozunk, igaz nagyon intenzíven kb. egy fél éve, most kezdtem el egy hónapja hőmérőzni is, előtte csak úgy voltunk, ha akar jönni, jöhet most már... Mi 8 éve vagyunk együtt, és az az igazság előtte sem védekeztünk, hanem úgymond megszakítottuk... a nőgyógyászom szerint ez fura, hogy a 8 év alatt egyszer se "jött össze" véletlenül, amivel még inkább megrémisztett... Páromnak szintén van már egy nagy fia... Minden hónap óriási csalódás és összeomlás, mikor megjön, és ezt igazából csak az érti meg, aki benne van ebben, aki átéli. Körülöttem mindenkinek azonnal összejött, amikor akarta, csak nekünk nem, pedig annyira nagyon vágyunk már, vágyom egy kisbabára, hogy bármit megtennék érte... vitamint szedek, sportolok, úgy gondolom egészségesen élek, szervi bajom nincs és nem akar összejönni. Sajnos ma reggel megint megjött, pedig a hőm tegnap elkezdett emelkedni, és már kezdtem bízni abban, hogy most sikerül, és ma reggel megint összeomlottam... Csütörtökön megy a párom spermavizsgálatra, amitől félek, nagyon félek, hogy nem lesz rendben valami... Nem vagyok egy pesszimista beállítottságú ember, küzdő típus vagyok, de ez a "téma" már kezd teljesen magaalá gyűrni... Remélem sikerül egyszer magától, természetes úton összehoznunk egy babát!!!
Anikoo
2013-03-03 19:19:52
 
Annyit szeretnék hozzászólni a görbémhez,hogy 4 napja görcsölget a hasam,"mindjárt megjön ézérsem van".
Tegnapelőtt volt egy kis barnázásom,de azóta semmi.
Anikoo
2013-03-03 19:18:16
 
Sziasztok!
Szeretném kérni,hogy nézzetek rá a görbémre. Mit gondoltok?
Moha13
2013-03-03 18:38:00
 
krisztina84

Szerintem nyugodj meg, minden ok lesz, majd most látod a görbédet, hogy hogy alakul, utána már egyszerűbb lesz az dőzítés is. :)
Ja, és ne aggódj azon sem, hogy nem kéne aggódnod, mert szerintem ez semmit sem befolyásol. Mindig mindenütt leírják, hogy ne stresszeljünk rá, mert akkor azért nem sikerül, de arra nem gondolnak, hogy ezt hiába írják le, attól nem szűnünk meg ezen gondolkodni és aggódni, viszont így még azon is izgulunk, hogy talán azért nem sikerül, mert stresszelünk rajta...és csak még jobban beleesünk...ördögi kör. :D
Én ebben az egészben nem hiszek, akár stresszelsz, akár nem, össze fog jönni az a baba nemsokára, bízz benne! :)
Moha13
2013-03-03 18:29:31
 
koksinko20

Szeirintem is szép a görbéd, talán tesztelhetnél is egyet...:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!